Sprawdź nasze
instalacje

Jak to działa

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy powinien cieszyć się swoją niezależnością i kontrolą codziennego życia. Wiemy również, jak przełączyć także Ciebie na własną energię słoneczną, abyś oszczędzał od pierwszego dnia!

Jak to działa

Wykorzystanie nieograniczonych zasobów energetycznych słońca pozwala na uzyskanie bezpieczeństwa i niezależności. Jest to możliwe dzięki bezawaryjnym systemom fotowoltaicznym, które umożliwiają każdemu na ziemi produkcję własnej energii. Dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej oszczędzasz i jesteś przyjazny dla środowiska przez wiele lat. Wydajną instalację fotowoltaiczną Columbus Energy zamontuje na każdym dachu, aktywując jeden z wybranych przez Ciebie abonamentów:

Krok 1 - Słońce

Słońce jest nieograniczonym i niewyczerpywalnym darmowym źródłem energii. Jeden dzień pracy słońca daje tyle energii, ile ziemia potrzebuje przez cały rok.

Krok 2 - Panel fotowoltaiczny

Panele fotowoltaiczne, dzięki właściwościom zawartego w nich krzemu zamieniają energię ze słońca na energię elektryczną. O ich bezawaryjności świadczy 25-letnia gwarancja na produkcję energii.

Krok 3 - Kontrola

Aby móc korzystać z energii ze słońca potrzebujemy przekształcić prąd stały na prąd przemienny. Inwerter, to bezpieczne i nowoczesne urządzenie odpowiedzialne za ten proces. Pozwala on także na monitorowanie pracy instalacji poprzez aplikacje mobilne.

Krok 4 - Energia

Dzięki naszej instalacji możesz bezpośrednio korzystać z darmowej, zielonej energii we wszystkich sprzętach w Twoim domu. Nie ogranicza Cię taryfa, ani ilość prądu którą będziesz wykorzystywał codziennie.

 Skontaktuj sie z namiZapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję regulamin.