Sprawdź nasze
instalacje

Jak to działa

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy powinien cieszyć się swoją niezależnością i kontrolą codziennego życia. Wiemy również, jak przełączyć także Ciebie na własną energię słoneczną, abyś oszczędzał od pierwszego dnia!
1. Powiedz o swoich potrzebach

Każdy dzień odbierania własnej energii to nowe możliwości i OSZCZĘDNOŚĆ każdego dnia. Wybierz z pomocą naszego Doradcy Energetycznego ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom, która na co najmniej 25 lat OBNIŻY Twój rachunek za energię.

2. Wybierz własny abonament

Znasz swoje potrzeby? To właśnie dla Ciebie nasze ABONAMENTY NA SŁOŃCE są dostosowane to potrzeb Twojej Rodziny i Twoich. Zapoznaj się z partnerskimi warunkami umowy i ciesz się WŁASNĄ ENERGIĄ już od dziś.

3. Wskaż lokalizację

Wybrałeś abonament? Doskonale – teraz możemy przygotować za ciebie wszelkie projekty techniczne i dokumenty, aby w sposób szybki i profesjonalny umożliwić przyłączenie do sieci i dostęp do Twojej darmowej energii.

4. Instalacja w 1 dzień.

Większość rozwiązań z naszej obecnej oferty już w ciągu 1 dnia pojawi się na Twoim dachu! Powiedz nam, kiedy będzie najlepszy dla Ciebie termin, a szybko i profesjonalnie zrealizujemy prace techniczne.

5. Zobacz, jak płynie Twoja energia

Mobilny dostęp do produkcji Twojej energii umożliwi nowoczesna aplikacja dostępna dla każdego w cenie abonamentu. Sprawdzaj ile oszczędzasz już od pierwszego dnia!


Skontaktuj sie z namiZapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję regulamin.