Sprawdź nasze
instalacje

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) na maila rekrutacja@columbusenergy.pl

Zostań Doradcą Energetycznym

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Przedstawiciel Handlowy

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy Energetycznego, odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz sprzedaż wyjątkowego produktu firmy – paneli fotowoltaicznych w abonamencie.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż innowacyjnych abonamentów na słońce dostępnych jedynie w naszej ofercie
  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych na instalacje fotowoltaiczne
  • realizację założonych celów sprzedażowych
  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w aktywnej sprzedaży dla klienta indywidualnego
  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej
  • umiejętność samodzielnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
  • umiejętność pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizje niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • wsparcie firmy w ramach umawiania spotkań z klientami
  • systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole
  • sprzedaż wyjątkowego produktu, zmieniającego rynek OZE

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.), w celu realizacji czynności związanych z procesem rekrutacji. Oświadczam, że znane są mi moje prawa wynikające z przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.”

Skontaktuj sie z nami