Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

TESTUJ PRZEZ ROK! Sprawdź w swoim domu, jak działa instalacja fotowoltaiczna od Columbus Energy


Od 1. lipca 2018 roku umożliwiamy testowanie instalacji fotowoltaicznej. Co to oznacza? Możecie kupić u nas instalację fotowoltaiczną za gotówkę lub w Abonamencie Elastycznym. Po roku, jeśli nie będzie działać jak powinna, możecie ją oddać. My zwrócimy Wasze pieniądze lub spłacimy zobowiązania finansowe, jeśli skorzystaliście z naszego abonamentu.

Czy fotowoltaika działa?

TAK! Jesteśmy przekonani, że TESTUJ PRZEZ ROK! to kolejny przełom na rynku fotowoltaiki i światowy standard w świadczeniu usług. Dlaczego? O tym czy instalacja fotowoltaiczna spełnia Wasze oczekiwania możecie przekonać się we własnym domu. To tak jakbyście przez rok sprawdzali, czy nowy samochód z salonu śmiga tak, jak tego chcieliście. Bez awarii. Bez komplikacji. Z zyskiem. Jeśli okaże, że nie, możecie go zwrócić do salonu w cenie zakupu. Bez utraty wartości. Bez ukrytych kosztów. 

Co się dzieje po zwrocie? Pieniądze wracają do Waszych portfeli. Instalację fotowoltaiczną, którą np. zamontowaliśmy na Waszym dachu, zdemontujemy, a dom przywrócimy do stanu najbliższego pierwotnemu. Nasi instalatorzy to najlepsi specjaliści w Polsce. Panele słoneczne profesjonalnie zamontowali nie na jednym poszyciu dachowym i w niejednym ogrodzie. Wiedzą, jak to się robi, więc mamy gwarancję równie dobrego demontażu.

Przez rok przekonacie się jak działa instalacja fotowoltaiczna oraz ile prądu i oszczędności na co dzień generują panele słoneczne. Bez obaw! Instalacja, którą nam oddacie nie trafi do innych Klientów. Przeznaczymy ją tylko do budowy naszej własnej farmy fotowoltaicznej.

Nasze instalacje fotowoltaiczne to dobry interes – najlepsza inwestycja w wydajne i ekologiczne źródło energii. W ofercie standardowej mamy najwydajniejsze panele monokrystaliczne Full Black o mocy 305 Wp.  Ciągle się rozwijamy z myślą o Was! Aż 99% naszych Klientów po roku oszczędzania z instalacją fotowoltaiczną od Columbus Energy S.A. uważa, że podjęło dobrą decyzję, dzięki której ma darmowy prąd ze słońca.

Sprawdźcie nas! Wasze instalacje fotowoltaiczne – Nasza odpowiedzialność!

Przekonaj się jak działa instalacja fotowoltaiczna – skorzystaj z oferty Testuj przez rok:

sprawdź jak działa instalacja fotowoltaiczna - testuj fotowoltaikę przez rok

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.