Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Blog

Pan Piotr poleca fotowoltaikę od Columbus Energy!

14 września 2018

W Polsce opłaca się oszczędzać z domową instalacją fotowoltaiczną. Energia ze słońca pozwala obniżyć rachunki za prąd i przy okazji wspiera ochronę środowiska naturalnego. Potwierdzają to faktury i opinie naszych zadowolonych klientów.

O tym, że obniżenie rachunków za energię elektryczną jest możliwe świadczą faktury pana Piotra spod Warszawy, który zdecydował się na instalację o mocy 4 kWp. Wcześniej jego miesięczny rachunek za prąd wynosił 250 zł. Dziś dzięki energii ze słońca płaci około 20 zł za miesięcznie!

Czy warto postawić na fotowoltaikę?

Pan Piotr zapytany o to, czy opłaca się inwestować w instalację fotowoltaiczną odpowiedział: „Absolutnie tak. Polecam ją każdemu, kto waha się: czy warto, czy nie warto.”

Panele słoneczne mają również wpływ na ochronę środowiska. Dla przykładu domowa instalacja fotowoltaiczna pana Piotra znacznie redukuje emisję CO2 z gospodarstwa domowego, nawet o ponad 3 tony dwutlenku węgla w skali roku.

Realne oszczędności na rachunkach pokazują, że w Polsce fotowoltaika się opłaca. Inwestycja w panele słoneczne dla domu powinna zwrócić się w ciągu kilku lat, a producenci ogniw zapewniają o minimum 25 latach uzysku. Przekonany jest o tym również pan Paweł, który zamierza powiększyć swoją instalację o kolejne kW, aby oszczędzać jeszcze więcej i w ogóle nie płacić rachunków za prąd.

Chcesz płacić za prąd 20 zł miesięcznie? Zostaw swój numer, oddzwonimy.

testuj fotowoltaikę przez rok

Oceń ten artykuł.
Proszę czekać... Energia ze słońca przelicza głosy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.