Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Blog

Jesteś na:

Świadomy wybór nauczycieli – fotowoltaika dla domu

21 września 2018

Coraz więcej Polaków decyduje się na inwestycję w odnawialne źródła energii. Świadczą o tym raporty, deklaracje zainteresowania oraz sama liczba powstających mikroinstalacji. Wśród osób zainteresowanych budową przydomowych elektrowni słonecznych jest sporo nauczycieli.

Fotowoltaika dla nauczycieli – to się opłaca

Na duże zainteresowanie fotowoltaiką wśród nauczycieli może wpływać fakt, że mając stałe miejsce pracy mogą brać kredyty. Co więcej, kredyty te są bardziej korzystne niż w przypadku innych grup zawodowych. Nauczyciele mogą liczyć na uproszczenie związane z obiegiem dokumentów, niższe oprocentowanie – nawet 0% i krótszy proces decyzji ich przyznawania.

Świadomość nie bez znaczenia

Nauczyciele to grupa świadoma. Jej przedstawiciele zdają sobie sprawę, że nieodnawialne źródła energii powoli się kończą, a to z kolei wiąże się z ciągłymi podwyżkami cen ogrzewania. Co więcej, wiedzą, że własna elektrownia dostarczy im czystą energię. Słońce – to po pierwsze oszczędności, a po drugie lepsza energia. Produkowany w ten sposób prąd nie zanieczyszcza środowiska.

Nauczyciele to liderzy zmian, jako jedna z najbardziej postępowych grup w naszym społeczeństwie. Wykształceni, oczytani, nie bojący się zmian. To, co cechuje nauczyciela to ciekawość. W swojej pracy muszą stale się rozwijać, a to wiąże się z poznawaniem nowych technologii. A technologia fotowoltaiczna to dla nich także bezpieczeństwo na lata. W ten sposób są niezależni energetycznie.

Jesteś zainteresowany instalacją fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami  lub umów się na rozmowę.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.