Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika na Abonament – to się opłaca!


Wiele osób myśli o własnej elektrowni słonecznej, często jednak przeszkodą jest dla nich brak wystarczającej ilości gotówki. Rozwiązaniem może być fotowoltaika na abonament, płacisz tak jak za telefon czy internet. To najlepsze propozycja dla osób nieposiadających kapitału, a które chcą zacząć oszczędzać.

W Columbus Energy Klient otrzymuje propozycję montażu kompletnej instalacji bez ponoszenia żadnych kosztów początkowych. Oferta finansowania w firmie jest dużo bardziej korzystna niż „indywidualny” kredyt. Raty są nisko oprocentowane i stałe, to znaczy, że nie obejmuje ich coroczne waloryzowanie. Dzięki temu za całość instalacji zapłacimy tylko tyle, ile zostało ustalone przy podpisywaniu umowy na fotowoltaikę na abonament, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Fotowoltaika na Abonament – ile to kosztuje?

Wysokość abonamentu w Columbus Energy ustalana jest indywidualnie i zależy od okresu finansowania i wkładu własnego, który jest nieobowiązkowy. Rachunek od zakładu energetycznego to jedynie niewielka, stała opłata za przesył, ponieważ instalacja sama produkuje darmowy prąd. Abonament wraz z opłatą zazwyczaj jest odpowiednikiem wcześniej płaconych rachunków za prąd, a więc zmiana jest dla Klienta praktycznie nieodczuwalna. Po okresie spłaty Abonamentu, który standardowo trwa 8 lat pozostają już same oszczędności, które przy regularnych podwyżkach cen prądu będą z każdym rokiem wyższe.

Dodatkowe korzyści z Abonamentu na Słońce

Fotowoltaika na abonament jest korzystnym rozwiązaniem dla inwestorów nieposiadających wystarczającej gotówki do wykonania instalacji. Columbus Energy oferuje kompleksową usługę, począwszy od złożenia wniosku o finansowanie, po montaż i pełną obsługę techniczną instalacji. Właściciel zobowiązany jest jedynie do dokonywania stałych, terminowych płatności za abonament, a  po kilku latach, instalacja przechodzi na jego własność i wtedy zaczynają się oszczędności. Firma zapewnia także szereg specjalnych udogodnień dla Klientów – 25 lat gwarancji na sprawność, 15 lat Gwarancji Totalnej na wszystkie komponenty instalacji oraz przełomową ofertę na rynku – Testuj przez rok. Po roku korzystania z instalacji, można zrezygnować z jej dalszego użytkowania – wtedy instalacja zostaje zdjęta na koszt firmy i kończy się również opłata abonamentowa. Dzięki ofercie fotowoltaiki na abonament od Columbus Energy mamy pewność, że będziemy oszczędzać przez długie lata.

 

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.