Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Najtańszy abonament na fotowoltaikę od Columbus Energy


Columbus Energy jest Liderem Rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Dotychczas na polskich dachach zamontowaliśmy prawie 70 000 paneli fotowoltaicznych. Zaufało nam tysiące klientów. Od wielu lat współpracujemy z różnymi instytucjami, które pomagają nam w zapewnieniu Klientom najlepszych form finansowania.

Fotowoltaika w abonamencie – jakie przynosi korzyści?

Z posiadania instalacji fotowoltaicznej płyną same korzyści. To inwestycja, która przy stale rosnących cenach prądu, szybko się zwraca. Właściciele instalacji fotowoltaicznej oszczędzają na rachunkach za prąd już od pierwszego dnia. Co więcej, dbają również o środowisko naturalne, podejmując realną walkę ze smogiem i emisją pyłów zawieszonych.

Czy ten rok to dobry moment na instalację fotowoltaiki? Tak! Od 1 stycznia 2019 roku wydatki związane z zakupem i montażem instalacji fotowoltaicznej można odliczyć od podatku dochodowego. Zgodnie z ustawą kwota odliczenia nie może przekroczyć 53 tys. zł w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych, a całość można rozliczyć w ciągu 6 lat od pierwszego wydatku. Dzięki uldze termomodernizacyjnej okres zwrotu instalacji skraca się do siedmiu, a nawet sześciu lat, a panele fotowoltaiczne od Columbus Energy mają 25-letnią gwarancję sprawności!

Jeżeli to nie jest wystarczająco przekonujące, dodamy, że instalację fotowoltaiczną od Columbus Energy można nabyć z najniższym oprocentowaniem na rynku wynoszącym zaledwie 0,2% miesięcznie. To doskonała opcja dla osób, które nie mogą zainwestować gotówki w instalację.

Abonament na fotowoltaikę – jakie są ceny?

Ceny fotowoltaiki są różne i zależą m.in. od mocy instalacji czyli tego ile energii elektrycznej zużywamy. Większe zużycie to większa instalacja i większa ilość paneli. Jeżeli przyjmiemy, że średnie zapotrzebowanie energetyczne domu jednorodzinnego w Polsce równa się instalacji o mocy ok. 3,5 kWp to właściciel musiałby nabyć 11 paneli. Koszt takiej instalacji fotowoltaicznej to ok. 23 000 złotych.

Klienci Columbus Energy mogą skorzystać z najlepszej i najtańszej na rynku oferty finansowania, wybierając abonament. Wybierając taką formę finansowania, rozkładając okres spłaty na 120 miesięcy, rata do zapłaty nie wyniesie więcej niż 249 złotych. Przy wyborze 96 rat, miesięczna kwota nie przekroczy 295 złotych. Potem panele będą Twoją własnością, a Ty dalej będziesz oszczędzał wykorzystując darmową, czystą energię ze słońca wytworzoną dzięki Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Instalacja fotowoltaiczna – abonament od Columbus Energy – jakość i kompleksowość

Klienci Columbus Energy mogą liczyć na najlepszą jakość i kompleksową usługę, a obecnie firma przy współpracy z Credit Agricole ma również najbardziej korzystne warunki finansowania instalacji fotowoltaicznych. Jedno jest pewne, taniej nie będzie. Od 1 marca koszt kredytu dla naszego klienta wyniesie 0,2% miesięcznie.


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,49%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 31 060,32  zł, oprocentowanie stałe 4,40%, całkowity koszt kredytu 6 060,32 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 6 060,32 zł), 119 miesięcznych równych rat w wysokości 258,83 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 259,55 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.02.2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. pod adresem credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera.  Podany materiał ma charakter informacyjny.

Columbus Energy S.A. w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonuje czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów i usług.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.