Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

5-lecie Columbus Energy: nie zwalniamy tempa!

8 czerwca 2019

W DNA naszej organizacji wpisane są trzy wartości: tempo, talent i troska. 5-lecie firmy postanowiliśmy więc uczcić wielkim piknikiem rodzinnym dla wszystkich pracowników i współpracowników Columbus Energy. W jego trakcie, jako Lider polskiego rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych, który kreuje krajowe trendy i standard usług, zaprezentowaliśmy nową ofertę dla naszych przyszłych klientów.

Oferta Standard, czyli jak nie dać się zrobić w konia, inwestując w fotowoltaikę?

Nowa oferta Columbus Energy to wyznacznik standardu kompleksowej obsługi klienta w branży fotowoltaicznej. Polacy inwestujący w instalację fotowoltaiczną powinni mieć pewność, że otrzymują produkt wydajny technologicznie z pakietem kompleksowych usług – tak, aby przez wiele lat czerpać korzyści z dobrej energii ze słońca.

Fundamentem ofert Standard od Columbus Energy jest właśnie kompleksowa obsługa klienta, która obejmuje:

Standard Columbus Energy to troska o efektywną produkcję ekologicznej energii z fotowoltaiki dla każdego w całej Polsce. To zapewnią panele monokrystaliczne z technologią HALF CUT PERC składające się nie z 60, a aż 120 ogniw. Co to oznacza? Większą wydajność, mniejszy współczynnik temperaturowy, lepszą pracę przy częściowym zacienieniu czy zabrudzeniu ogniwa oraz większą wytrzymałość mechaniczną.

Smart dla bardziej wymagających

Wychodząc naprzeciwko wszystkim potrzebom naszych potencjalnych klientów, wprowadzamy również ofertę Smart. Decydując się na nią, przyszły właściciel domowej elektrowni słonecznej oprócz kompleksowej obsługi i technologii jaką oferujemy w Columbus Energy Standard, otrzyma również mikroinwertery w celu lepszej optymalizacji działania jego instalacji fotowoltaicznej.

Mikroinwertery zostały wprowadzone do oferty Smart z myślą o klientach, którzy mają bardziej wymagające dachy, np. o wielu spadach i z jaskółkami, tak, aby oni również zyskali efektywną generację energii elektrycznej ze słońca.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.