Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Otrzymaliśmy nagrodę “Pióro Businessu”


Zespół Columbus Energy otrzymał nagrodę “Pióro Businessu” przyznawaną z inicjatywy Stowarzyszenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw “Krak-Buisness”. Nagroda za NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCĄ SIĘ FIRMĘ GIEŁDOWĄ W BRANŻY OZE jest dedykowana całemu Zespołowi Columbus Energy S.A. Jako organizacja zostaliśmy docenieni za znaczące osiągnięcia w działalności gospodarczej, wprowadzanie innowacji, działania na rzecz jakości produkcji, umiejętność dzielenia się sukcesami z otoczeniem oraz rzetelność i uczciwość w biznesie.

Dlaczego my?

Nasza firma działa na rynku już od 5 lat. W jej DNA są wpisane trzy wartości: Tempo, Talent i Troska – które sprawiają, że oferujemy ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania dla rodzin oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Jako Lider rynku kreujemy trendy i stawiamy na najlepsze rozwiązania technologiczne, tworząc indywidualny model biznesowy w branży mikroinstalacji fotowoltaicznych.

Jakość w fotowoltaice

Najważniejszym elementem naszej strategii, która wyróżnia nas na tle konkurencji, jest stałe wyznaczanie jakości i edukacja w obszarze technologii oraz standard świadczonych usług. Wykreowaliśmy standardy w fotowoltaice na podstawie monitoringu rynków zagranicznych oraz dorównując światowym liderom, sami staliśmy się liderem na polskim rynku. Dynamiczny rozwój naszej organizacji jest wynikiem ciągłego zwiększania sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, a także uatrakcyjniania naszej oferty, w trosce o indywidualne potrzeby klientów.

To wielka nobilitacja ze strony Krakowa, że zauważona nas na tle tysięcy świetnych przedsiębiorstw. Wierzymy w to, że jesteśmy w stanie jako organizacja zmieniać życie ludzi dostarczając im rozwiązania, które wpisują się w tren ekonomii ekologii. Które dają oszczędności i czyste powietrze. Kraków w szczególny dla siebie sposób wie, że jeden z najważniejszych celów na najbliższe lata to walka o czyste powietrze dla naszych dzieci i wnuków. Zespół Columbus Energy daje dobrą energię”.

Pióro Businessu Columbus Energy

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

    Chcesz być na bieżąco?

    Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.