Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Montaż instalacji fotowoltaicznej w 5 dni – standard na rynku?

21 czerwca 2019

Szybki montaż instalacji to jeden z trudniejszych do spełnienia standardów rynkowych w fotowoltaice. Im prędzej panele znajdą się na Twoim dachu i instalacja zostanie zgłoszona do zakładu energetycznego, tym szybciej zaczniesz czerpać zyski z produkcji energii elektrycznej. Do ilu dni powinien być zrealizowany montaż i ile powinien trwać?

Realizacja w 5 dni – taki powinien być standard

Fotowoltaika cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem, mimo coraz większej liczby montaży, szybka realizacja powinna być standardem. Chcąc sprostać wymaganiom rynku i oczekiwaniom Klientów, współpracujemy z ponad 100 certyfikowanymi ekipami instalatorów na terenie całego kraju. Nasi wykonawcy posiadają duże doświadczenie, co skutkuje szybkim i fachowym montażem. Co więcej, posiadamy zawsze zabezpieczone stany magazynowe, tak aby wszystkie montaże mogły odbywać się na bieżąco. Dzięki temu instalacje (wraz ze zgłoszeniem do zakładu energetycznego) realizujemy już w 5 dni od podpisania umowy lub od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej.

Montaż instalacji już w jeden dzień

Podstawą prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznej jest dobrze przygotowany projekt, uwzględniający warunki techniczne budynku. W przypadku typowych instalacji fotowoltaicznych, jesteśmy w stanie zrealizować inwestycję już w ciągu jednego dnia. Nasze ekipy instalatorów składają się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonują wszystkie prace według ściśle określonego planu, stosując się do kryteriów przyłączeniowych i norm technicznych. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów, począwszy od wykonania konstrukcji, położenia paneli, aż po montaż okablowania DC/AC. Nasze montaże charakteryzują się wysoką jakością wykonania i profesjonalizmem. Chcemy by każda instalacja była bezpieczna i funkcjonowała bez zastrzeżeń. W przypadku dużych, bardziej skomplikowanych montaży np. w budynkach sakralnych lub dla dużych przedsiębiorstw, czas może się wydłużyć do 2-3 dni roboczych.

Troszcząc się o komfort i zadowolenie Klienta  zapewniamy szybki montaż według projektu, stabilność mocowania, oraz profesjonalny wygląd instalacji. Nasze ekipy sprawnie poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającym dachem. Z Columbus Energy zaczniesz oszczędzać, tak szybko, jak tylko to możliwe.

Ocena: 2.5/5.
Proszę czekać... Energia ze słońca przelicza głosy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.