Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Blog

Jesteś na:

Fotowoltaika przyszłością energetyki

15 lipca 2019

Wykorzystując potencjał fotowoltaiki oraz dynamiczny rozwój naszej organizacji, trafiliśmy na łamy tygodnika WPROST – nie musimy już przekonywać, że fotowoltaika to oszczędność i ekologia dla każdego – wyznaczamy STANDARD polskiego rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych. 

Najnowsze wydanie tygodnika WPROST, a w nim miła informacja w poniedziałek: Fotowoltaika przyszłością energetyki. Dawid Zieliński z Columbus Energy wierzy w polski kapitał i polską giełdę. 


link do artykułu: https://www.wprost.pl/tygodnik/10233434/fotowoltaika-przyszloscia-energetyki.html

Szacuje się, że co dziesiąta instalacja fotowoltaiczna w Polsce pochodzi od nas! Od 2014 roku dynamicznie się rozwijamy, a razem z nami rynek. 

Stawiamy na polski kapitał, odrzucając współpracę z zagranicznymi spółkami, które proponowały nam objęcie akcji w Columbus Energy. Chcemy udowodnić, że rodzime firmy mają szansę być w czołówce na Giełdzie Papierów Wartościowych. – Naszą strategią numer jeden jest przeniesienie Spółki na główny parkiet warszawskiej giełdy, ponieważ opieramy się na wsparciu rynku kapitałowego i naszych inwestorów zaznaczył Dawid Zieliński. 

Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze klienta – Columbus Care, czyli na długiej 15-letniej Gwarancji Totalnej na każdy element instalacji, szybkim montażu do 5 dni oraz zgłoszeniu do zakładu energetycznego. Nasza oferta to także dogodne finansowanie i opieka nad rachunkami klientów. Tak, aby oszczędzali z własną instalacją od pierwszego dnia jej użytkowania. Stawiamy na topową technologię – panele monokrystaliczne HALF CUT PERC o mocy 315 Wp, gwarantujące jeszcze lepszą produkcję energii ze słońca.

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.