Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Dołącz do Columbus Energy i montuj fotowoltaikę w swoim regionie zamieszkania!


Columbus Energy to numer jeden na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w naszym kraju.  W sierpniu firma montowała nawet 35 instalacji dziennie w całej Polsce. To niemal 5 MW czystej energii ze słońca w ciągu zaledwie jednego miesiąca, co pokazuje, że zainteresowanie fotowoltaiką jest ogromne. Doradcy energetyczni Columbus Energy biją rekordy sprzedaży. Już dziś dołącz do zespołu Lidera rynku mikroinstalacji w Polsce i montuj fotowoltaikę w swoim regionie zamieszkania. 

Dynamiczny rozwój firmy Columbus Energy wyrażają liczby – spółce zaufało już ponad 6 200 rodzin oraz przedsiębiorców w całej Polsce. Firma zaprasza więc do współpracy kolejne ekipy instalatorów z różnych regionów naszego kraju. 

W ramach współpracy z Columbus Energy instalatorzy otrzymują:

Dowiedz się więcej o współpracy z Columbus Energy:
BOK: 12 307 30 96
Magdalena Chwalba: 726600522

Z Columbus Energy współpracują najlepsi fachowcy w całym kraju. Firma poszukuje ludzi z pasją, którzy zamontują fotowoltaikę na wszystkich możliwych dachach i gruntach. Czeka nas energetyczne pół roku! Tym bardziej, że zgodnie z raportem IEO fotowoltaika ma szansę stać się w Polsce drugą najważniejszą mocą OZE. Cel ten wspiera rządowy program “Mój prąd”, ulga termomodernizacyjna oraz działania podejmowane w ramach programu “Czyste Powietrze”. 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.