Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika na pokolenia – nowa oferta od Columbus Energy


Z myślą o zmieniających się potrzebach naszych Klientów i stale ewoluującym rynku fotowoltaiki, startujemy z nową ofertą. Przyszli właściciele domowych instalacji fotowoltaicznych, od teraz, w ramach jednej ceny mogą wybrać technologię dopasowaną do indywidualnych potrzeb. 

Oferowanym przez nas standardem są panele monokrystaliczne Full Black,  teraz  do wyboru od dwóch światowych producentów – Longi Solar i Sunport. Nowe moduły to technologia na pokolenia, dostarczająca jeszcze wyższą moc, wydajność i wysoką efektywność produkcji nawet po 30 latach. 

W ramach ofert SMART i STANDARD przeznaczonych dla domów jednorodzinnych, Klienci mają  do wyboru następujące technologie:

Dodatkowo dostosowując ofertę do najnowszych trendów i technologii wprowadzamy inwertery marki Solis – jednego z najbardziej doświadczonych i największych specjalistów w dziedzinie produkcji inwerterów do instalacji fotowoltaicznych (więcej o zaletach inwerterów Solis). Dla bardziej wymagających dachów, by zoptymalizować pracę instalacji, nasi eksperci dobiorą mikroinwertery firmy Hoymiles – dostarczającą inteligentne, bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenia.  

Standardem Columbus Energy pozostanie kompleksowa obsługa, 15-letnia Gwarancja Totalna zawarta w pakiecie Smart i Standard, najtańszy kredyt na rynku, którego RRSO wynosi jedynie 4,5%, ze stałą ratą do 10 lat, a także opieka posprzedażowa, w ramach usługi Columbus Care.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.