Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Jesteś na:

Darmowy poradnik – Fotowoltaika dla domu


Poradnik „Fotowoltaika dla domu” dedykowany jest każdemu, kto zamierza rozpocząć swoją przygodę z fotowoltaiką. Dzięki niemu dowiesz się na jakiej podstawie dobierana jest moc instalacji czy jakie są kryteria doboru optymalnych modułów fotowoltaicznych. Poznasz najnowsze trendy technologiczne, a także na czym polega dedykowany dla prosumentów system rozliczeń.

Pierwsza część wyjaśnia kim w rozumieniu ustawy o odnawialnych źródłach energii jest prosument, jak działa instalacja fotowoltaiczna i o co chodzi w bilansowaniu. Druga część to omówienie różnic między panelami polikrystalicznymi a monokrystalicznymi i technologiami w których produkowane są moduły. Z poradnika dowiesz się także jak działa inwerter, oraz kiedy warto zdecydować się na mikroinwertery. W poradniku przedstawiono także zalety instalacji fotowoltaicznej, a także najczęściej powielane mity o fotowoltaice. 

Ten przewodnik przygotowany z myślą o instalacjach domowych to duża dawka wiedzy w pigułce. Zastanawiasz się czy fotowoltaika jest dla Ciebie? Pobierz bezpłatny poradnik: https://bit.ly/poradnikPV i przekonaj się sam, dlaczego warto czerpać czystą energię ze słońca.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.