Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika – Lublin stawia na prąd z OZE


Lublin ma doskonałe warunki dla fotowoltaiki. Średnie nasłonecznienie w ciągu roku wynosi tu nawet do 1200 kWh/m²/rok. Inwestycja w panele fotowoltaiczne jest więc doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą efektywnie wykorzystywać odnawialną energię słońca do zaspokojenia zapotrzebowania energetycznego swojego domu czy firmy.

Fotowoltaika w Lublinie to same zalety!

Popularność fotowoltaiki w Lublinie i okolicach rośnie. To wszystko za sprawą zalet jakie niewątpliwie docenili mieszkańcy lubelszczyzny. Właściciele własnych elektrowni słonecznych zyskują:

Fotowoltaika Lublin – dofinansowania

Fotowoltaika w Lublinie to doskonała inwestycja, która zwraca się już w 6 lat. Montując instalację fotowoltaiczną możesz zyskać nawet 5000 zł dotacji z rządowego programu „Mój Prąd”, które ramach usługi Columbus Care pomożemy Ci pozyskać. Co więcej, możesz skorzystać także z ulgi termomodernizacyjnej i odliczyć instalację od podstawy podatku. 

Columbus Energy – fotowoltaika w Lublinie

Columbus Energy działa na terenie całego kraju. Mamy swoich doradców także w Lublinie. Dostarczymy i zrealizujemy instalację na terenie całego województwa lubelskiego – od wykonania projektu i załatwienia formalności po kompleksową opiekę posprzedażową. Co nas wyróżnia?

wydajna technologia Columbus Energy

Nasz serwis działa “door to door”, w przypadku problemu z pracą instalacji, wystarczy, że zgłosisz się do nas. Zjawimy się w dogodnym dla Ciebie terminie i w ramach gwarancji naprawimy usterkę.

Fotowoltaika Lublin i okolice

Mieszkańcy Lublina i okolic, m.in. dzięki dotacji z rządowego programu „Mój Prąd” coraz chętniej sięgają po ekologiczne rozwiązanie jakim jest fotowoltaika. Oto kilka naszych przykładowych realizacji:

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.