Dostęp do przyszłości – wygraj zwrot za instalację fotowoltaiczną

19/11/2020

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

wygraj zwrot za fotowoltaikę

Czy wiesz, że fotowoltaika może opłacać się jeszcze bardziej? Tylko z Columbus możesz zyskać instalację zupełnie za darmo! Podpisz z nami umowę do końca roku, weź udział w konkursie i zgarnij całkowity zwrot kosztów za fotowoltaikę lub wybierz swoją nagrodę z linii produktów dostępnych ofercie Columbus.

Nie trać czasu i pieniędzy, już teraz zainwestuj we własną instalację, weź udział w zabawie i wygraj zwrot kosztów inwestycji. To jednak nie jedyna opcja nagrody, zamiast pieniędzy możesz zdobyć magazyn energii, ładowarkę do samochodu elektrycznego lub pompę ciepła, dzięki którym Twój dom będzie jeszcze bardziej oszczędny i inteligentny. Sam decydujesz co jest dla Ciebie najbardziej opłacalne.

Twoje szanse na wygraną są duże, bo przewidzieliśmy aż 3 nagrody główne. W konkursie do zdobycia jest też 10 nagród dodatkowych w postaci oczyszczaczy powietrza Xiaomi – urządzenie zadba o czyste powietrze w Twoim domu, a tym samym o zdrowie całej rodziny.

Zainteresowany? Nie zwlekaj:

 • umów się na spotkanie z naszym doradcą, który zaproponuje Ci najlepsze dla Twojego domu rozwiązanie z oferty Go Green lub Go Free,
 • do 31 grudnia 2020 podpisz umowę,
i weź udział w konkursie:
 • napisz/zrób zdjęcie/ przedstaw/ narysuj/nagraj – czym dla Ciebie jest “dostęp do przyszłości”,
 • zgłoszenie wraz z imieniem i nazwiskiem z umowy i kodem pocztowym wyślij nam na adres e-mail: [email protected].

Instalacja fotowoltaiczna to udana inwestycja i oszczędności przez minimum 30 lat! Oprócz szansy na wygraną, z Columbus zyskujesz wydajną technologię, 15-letnią Gwarancję Totalną na wszystkie komponenty instalacji, w tym także na montaż i serwis, opiekę nad rachunkami – Columbus Care i szybki montaż w 10 dni od sfinalizowania płatności.

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne na: https://bit.ly/wygraj-zwrot

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !