Ładuj się latem - oferta specjalna na ładowarki EV

6/07/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

4 minuty czytania

ładuj się latem

Twoja firma posiada własną flotę samochodów elektrycznych lub hybrydowych? A może zależy Ci by przyciągnąć do swojego hotelu lub restauracji większą liczbę gości? Dodaj “gwiazdkę” do swojego hotelu, oferując stację ładowania. Sprawdź naszą wakacyjną ofertę specjalną GoPower – “Ładuj się latem” i wybierz ładowarkę dopasowaną do Twojego biznesu. 

Ładuj się latem – wakacyjna oferta Columbus

Promocyjną ceną zostały objęte wszystkie modele dostępne w ofercie Columbus. Przedział mocy obejmuje ładowanie AC – od 7 do 22kW oraz DC – od 30 do 360kW. W portfolio produktowym znajdują się stacje i prywatne punkty ładowania, które można zamontować zarówno, jako ładowarki typu wallbox, jak i te montowane na słupku. W letniej akcji warto zwrócić uwagę na modele o największej mocy, przeznaczone do ogólnodostępnych stacji ładowania.

Co znajdziesz w ofercie promocyjnej?

  • modele GoPower 7, GoPower 11, GoPower 22 – to propozycja głównie dla firm, które chcą wejść w elektromobilność albo już posiadają własną flotę samochodów elektrycznych lub hybrydowych,
  • modele GoPower 30, GoPower 50 Pro, GoPower 60 S, GoPower 180 S, 2 x GoPower 360 S, 3 x GoPower 360 S – dedykowane są dla przedsiębiorców, którzy chcieliby uruchomić własne stacje ładowania i zacząć zarabiać na zasilaniu samochodów elektrycznych.

Pośpiesz się! Oferta specjalna obowiązuje tylko do końca sierpnia.

Flota elektryków

Coraz więcej firm wdraża do swojej floty pojazdy elektryczne. Głównym argumentem są korzyści finansowe wynikające z użytkowania samochodów na prąd. Firmy transportowe, taksówkarskie, finansowe czy nawet cateringowe coraz częściej stawiają na elektryki. Według danych z raportu przygotowanego przez PKO Leasing – “Floty samochodów kluczem do elektromobilności” – 81% firm mających elektryki we flocie, ocenia koszty ich utrzymania na niższe w porównaniu z autami spalinowymi lub hybrydowymi. Z badania wynika także, że już 20% przedstawicieli sektora MŚP rozważa budowę floty pojazdów w oparciu o hybrydy plug-in lub samochody elektryczne.

Pojazdy elektryczne w firmowych flotach to szereg korzyści finansowych, eksploatacyjnych i wizerunkowych. By utrzymać dyspozycyjność floty i zapewnić wysoką jakość świadczonych usług, konieczna jest możliwości sprawnego i efektywnego ładowania swoich pojazdów. Stacje i prywatne punkty ładowania z naszej oferty doskonale wpisują się w te potrzeby!

A może w hotelu?

Wakacje kojarzą się z podróżami. Większość z nas na urlop wybiera się własnym samochodem. Ze względu na niedostateczną infrastrukturę publiczną, ładowarki w hotelu lub restauracji szczególnie przyciągają gości którzy są kierowcami samochodów elektrycznych. Dysponując stacją ładowania samochodów elektrycznych, nie tylko przyciągasz klientów, zyskasz ich rekomendacje, ale także zarobisz. Co więcej, budujesz wizerunek miejsca jako obiektu premium. Dzięki aplikacji od Nexity możesz z łatwością zarządzać swoim punktem optymalizując zyski.

Dlaczego Columbus?

Zapewniamy kompleksową obsługę związaną z instalacją i uruchomieniem ładowarki, przygotowujemy, zgłaszamy i reprezentujemy klienta we wszystkich niezbędnych formalnościach oraz sprawach technicznych związanych z podłączeniem punktu ładowania. 

W ramach usługi, dajemy dostęp do systemu zarządzania własną siecią stacji ładowania – Nexity. Aplikacja Nexity umożliwia m.in.:

  • zdalny monitoring stanu pracy ładowarek,
  • zdalne uruchamianie i zatrzymywanie procesu ładowania,
  • możliwość ustalenia ceny i rozliczenia za sesję ładowania,
  • bieżący monitoring statystyk.

Korzystne finansowanie

Dla klientów zainteresowanych prywatnymi punktami i stacjami ładowania zapewniamy szeroki wachlarz modeli finansowania:

  • gotówkę,
  • leasing operacyjny (własny lub partnera Columbus),
  • abonament.

Przedsiębiorcy zainteresowani ogólnodostępną stacją ładowania mogą skorzystać także z finansowania 50/50, w którym Columbus pokrywa 50% kosztów wartości inwestycji i może pełnić rolę operatora stacji.

Chcesz wiedzieć więcej na temat oferty ładowarek dla biznesu? Sprawdź ofertę i dowiedz się ile możesz zarobić ze stacjami ładowania Columbus.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty

Czym jesteś zainteresowany?

Zaznacz przynajmniej jedną opcję

Podaj swoje dane:

Czytaj więcej

Czytaj więcej