Fotowoltaika Kraków - rachunki niższe nawet do 90%

Autor: Mateusz Konkiel

3 minuty czytania

fotowoltaika Kraków

Fotowoltaika w Krakowie zyskuje coraz więcej fanów. Odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, uwzględniająca wszystkie potrzeby potrafi zredukować rachunki za prąd nawet do 90%. Do wzrostu popularności czystej energii ze słońca przyczyniają się także korzystne dofinansowana.

Fotowoltaika w Krakowie

Przydomowe elektrownie słoneczne coraz częściej widoczne są na krakowskich dachach. Fotowoltaika ceniona jest głównie ze względu na to, że stanowi stabilną inwestycję. Inne zalety cenione przez mieszkańców stolicy małopolski to:

 • niezależność od podwyżek cen prądu,
 • bezobsługowość,
 • niskie koszty eksploatacji obiektu;
 • podniesienie wartości nieruchomości,
 • szybki zwrot z inwestycji,
 • bezpieczeństwo i oszczędności na lata.

Fotowoltaika Kraków – jakie dofinansowania?

Fotowoltaika w Krakowie
jako odnawialne źródło energii oprócz tego, że jest ekonomiczna i ekologiczna i stanowi stabilną inwestycję. Co więcej, masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczenia instalacji od podstawy podatku, dzięki czemu instalacja zwróci się nawet w 6 lat!

Columbus – fotowoltaika w Krakowie

Swoją siedzibę mamy w Krakowie, jednak działamy na terenie całego kraju, instalację dostarczymy i zrealizujemy “pod klucz” – od wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności po kompleksową opiekę posprzedażową. Instalację zaprojektujemy w oparciu o Twoje zapotrzebowanie energetyczne, z uwzględnieniem obecnych i przyszłych potrzeb.

 • wydajna technologia – monokrystaliczne panele fotowoltaiczne Sunport MWT Back-Contact PERC 360 Wp Full Black, z gwarancją na sprawność na poziomie 82% po 30 latach,
 • 15-letnia Gwarancja Totalna na wszystkie komponenty instalacji wraz z montażem,
 • szybki montaż w 10 dni od sfinalizowania umowy,
 • korzystne finansowanie,
 • Columbus Care – opieka nad rachunkami oraz prawidłową pracą Twojej instalacji fotowoltaicznej, odznaczona godłem “Teraz Polska”.

Fotowoltaika Kraków

Bycie prosumentem wiąże się z wieloma korzyściami – obniżenie rachunków za prąd czy
niezależność od podwyżek cen prądu przez co najmniej 30 lat. Dzięki naszej pomocy, mieszkańcy Krakowa zyskują niezależność energetyczną, a jednocześnie dbają o swoje otoczenie.

Pan Adam z Krakowa postawił na instalację z paneli Sunport o wysokiej wydajności i długiej gwarancji na sprawność. Panele fotowoltaiczne wykonane w technologii MWT to 3% mniejsza powierzchnia zacienienia modułu, wyższa wydajność nawet w upalne dni i wyjątkowa odporność na degradację w czasie.

widok na panele fotowoltaiczne w Krakowie

Instalacja pana Andrzeja o mocy 6,3 kWp już produkuje darmowy prąd ze słońca. Nasz klient cieszy się niskimi rachunkami i tym, że podwyżki cen energii go nie dotyczą. Instalacja fotowoltaiczna daje mu niezależność i bezpieczeństwo na lata.

fotowoltaika w Krakowie na granatowym dachu

Pani Elżbieta mieszka na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Krakowie. Nasza klientka postawiła na instalację o mocy 4,73 kWp. Niskie rachunki i oszczędności na lata to coś co przekonało ją do inwestycji w fotowoltaikę.

instalacja fotowoltaiczna w Krakowie na granatowym dachu

Kraków i pompa ciepła? To ostatni trend w stolicy Małopolski. Mieszkańcy coraz częściej stawiają, na oprócz energii z OZE, również na ciepło z natury. To tani i ekologiczny sposób pozyskiwania energii, który cieszy się coraz większą popularnością. Połączenie fotowoltaiki z pompą to najlepszy sposób na samowystarczalny, ekonomiczny dom.

Zastanawiasz się, jak zmniejszyć rachunki za prąd? Rozwiązanie jest proste – sięgnij po czystą i darmową energię ze słońca. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną na miarę Twoich potrzeb.

udostępnij artykuł dalej .

podobne artykuły

interesuje Cię
ten temat?

zostaw kontakt do siebie


  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej

  czytaj więcej
  !