Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika na pokolenia – nowa oferta od Columbus Energy


Z myślą o zmieniających się potrzebach naszych Klientów i stale ewoluującym rynku fotowoltaiki, startujemy z nową ofertą. Przyszli właściciele domowych instalacji fotowoltaicznych, od teraz, w ramach jednej ceny mogą wybrać technologię dopasowaną do indywidualnych potrzeb. 

Oferowanym przez nas standardem są panele monokrystaliczne Full Black od Sunport. Nowe moduły to technologia na pokolenia, dostarczająca jeszcze wyższą moc, wydajność i wysoką efektywność produkcji nawet po 30 latach. 

W ramach ofert SMART i STANDARD przeznaczonych dla domów jednorodzinnych, Klienci mają  do wyboru następującą technologię – panele Sunport MWT Back-Contact PERC 350 Wp Full Black (więcej o technologii Sunport).

Dodatkowo dostosowując ofertę do najnowszych trendów i technologii wprowadzamy inwertery marki Solis – jednego z najbardziej doświadczonych i największych specjalistów w dziedzinie produkcji inwerterów do instalacji fotowoltaicznych (więcej o zaletach inwerterów Solis). Dla bardziej wymagających dachów, by zoptymalizować pracę instalacji, nasi eksperci dobiorą mikroinwertery firmy Hoymiles – dostarczającą inteligentne, bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenia.  

Standardem Columbus Energy pozostanie kompleksowa obsługa, 15-letnia Gwarancja Totalna zawarta w pakiecie Smart i Standard, najtańszy kredyt na rynku, którego RRSO wynosi jedynie 4,5%, ze stałą ratą do 10 lat, a także opieka posprzedażowa, w ramach usługi Columbus Care.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.