Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika z magazynem energii – zyskaj niezależność z nową ofertą


Dla fanów wolności i niezależnego życia, startujemy z nową ofertą. Go green – zainwestuj w instalację fotowoltaiczną produkującą czystą energię ze słońca, Go free – zyskaj niezależność z falownikiem hybrydowym i magazynem energii, Go comfort – zapewnij sobie wygodę z ekologicznym ogrzewaniem z pompy ciepła. Już teraz dołącz do klubu Columbusa i rzuć wyzwanie ograniczeniom.

Nowe pakiety to jeszcze więcej korzyści

Nowe pakiety to jeszcze szybsze #tempo naszego zespołu. Tym razem przyspieszyliśmy montaż, zgłoszenie instalacji do zakładu energetycznego i przygotowanie wniosku do programu Mój Prąd”. Obie oferty to także moduły fotowoltaiczne w technologii MWT Full Black o mocy 355 Wp!

Go free – wolność energetyczna dla Twojego domu

Na te potrzeby nowych możliwości, które stwarza transformacja systemów energetycznych w kierunku OZE odpowiada oferta Go free.

Go free to pakiet, która zawiera falownik hybrydowy Solis oraz magazyny energii Pylontech o pojemności od 4,8 kWh nawet do 14,2 kWh – producenta działającego na światowym rynku systemów magazynowania energii od 2013 roku. Oba produkty stanowią kompletny system gromadzenia energii, wyznaczający nowe standardy w dziedzinie wydajności.

oferta go free

Magazyn energii pozwalają na przechowywanie energii wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną. Zamiast oddawać nadmiar wyprodukowanej energii do sieci, zgromadź go w magazynie i wykorzystaj, gdy produkcja ustanie! Oprócz maksymalnych oszczędności, dodatkowo zyskujesz niezależność od przerw w dostawie energii, które najczęściej występują w najmniej odpowiednich momentach.

Zyskaj komfort i ciepło w domu – bez kompromisów

Nowa oferta od Columbus Energy to ekologia, niezależność i komfort. Multifunkcyjna, powietrzna pompa ciepła szwedzkiej firmy Nibe dostępna w pakiecie Go comfort to nowoczesne i bardzo efektywne urządzenie grzewcze, które w parze z fotowoltaiką pozwoli Ci obniżyć rachunki za ogrzewanie domu i wody do minimum. 

Korzystne finansowanie

Nie musisz posiadać gotówki, aby już dziś zacząć oszczędzać na rachunkach za energię. Już teraz możesz kupić fotowoltaikę z ratą zbliżoną do rachunku za prąd! Jak to działa?

Spłacasz 75% instalacji w ratach do 10 lat z niskim RRSO wynoszącym od 5,33%. Pozostałe 25% instalacji finansujesz dopiero po 10 latach. Niewątpliwe zalety tego finansowania to: 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej ofercie Columbusa? Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym doradcą!

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.