Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Loteria Columbus Energy – wjeżdżamy z dobrą energią!


Wygraj samochód hybrydowy w loterii Columbus Energy! Wystarczy, że kupisz instalację fotowoltaiczną dla swojego domu lub polecisz ją rodzinie, znajomym lub sąsiadom za pomocą unikalnego linku, a zyskasz szansę na Toyotę Yaris Hybrid z bogatym pakietem bezpieczeństwa. Loteria Columbus Energy trwa do 18 grudnia tego roku. Nie zwlekaj!

Loteria Columbus Energy – zasady

Aby wziąć udział w loterii Columbus Energy, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://oszczedzajochraniaj.pl/ i spełnić jeden z poniższych warunków:

  1. od 26 kwietnia do 18 grudnia 2019 r. zainwestować w instalację fotowoltaiczną od Columbus Energy dla swojego domu. Uwaga: w tym czasie instalacja produkująca darmowy prąd ze słońca musi być również zamontowana przez Columbus Energy na Twoich dachu lub w ogrodzie;

lub

  1. polecić instalację fotowoltaiczną od Columbus Energy innym za pomocą Indywidualnego Linku Polecającego wygenerowanego na stronie: https://oszczedzajochraniaj.pl/. Uwaga: osoba z polecenia od 26 kwietnia do 18 grudnia powinna zawrzeć z Columbus Energy umowę sprzedaży instalacji fotowoltaicznej i zdążyć z jej montażem do końca trwania loterii.

1 panel = 1 los w konkursie

Pamiętaj, wystarczy, że spełnisz tylko jeden z warunków, żeby wziąć udział w loterii. Każdy zakupiony i zamontowany dla domu lub z polecenia panel fotowoltaicznych to 1 los w loterii Columbus Energy. Jeśli więc zamontujesz dla swojej rodziny zestaw fotowoltaiczny składający się z 9 paneli, to zyskasz 9 szans na wygranie samochodu hybrydowego. Jeśli sam nie zdecydujesz się na zakup instalacji, a jedynie będziesz polecać ją znajomym, tak samo otrzymasz 1 los za każdy zamontowany panel. W ten sposób możesz uzyskać nawet setki losów.

Polecaj fotowoltaikę i zwiększ swoje szanse na nagrodę

Kupiłeś instalację? Masz już swoją pulę losów? Zwiększ swoje szanse w loterii i zacznij polecać instalację fotowoltaiczną od Columbus Energy. Jeśli choćby jeden sąsiad zdecyduje się na własną elektrownię słoneczną składającą się np. z 12 paneli, to Ty zyskujesz dodatkowe 12 losów zupełnie za darmo! Twoje, zrealizowane przez Columbus Energy polecenia fotowoltaiki, to dodatkowe losy w loterii. Wjeżdżamy z dobrą energią, więc nie przewidujemy ich limitu na jednego uczestnika. Im więcej instalacji fotowoltaicznych polecisz, tym masz większą szansę na wygraną!

Toyota Yaris Hybrid – nagroda w loterii Columbus Energy

Wjeżdżamy z dobrą energią – ekologicznym prądem dla Twojego domu z fotowoltaiki oraz samochodem hybrydowym o obniżonej emisji zanieczyszczeń powietrza. Loteria Columbus Energy to szansa na wygranie Toyoty Yaris Hybrid 2019 w wersji Activ z bogatym pakietem bezpieczeństwa, o wartości przekraczającej 71 tys. złotych.

Toyota Yaris Hybrid 2019 wyposażona jest w: siedem poduszek powietrznych, układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), układ ostrzegania o zamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) oraz zabezpieczenie tylnych drzwi przed otwarciem przez dzieci, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa podczas podróży.

Do wygrania jest tylko jedna Toyota Yaris Hybrid, więc nie zwlekaj i zainwestuj w fotowoltaikę od Columbus Energy lub poleć ją innym!

Losowanie na żywo odbędzie się 20 grudnia 2019 roku!

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.