Webinar - Czy magazynowanie energii się opłaca?

26/11/2020

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar - czy magazynowanie energii się opłaca

Zapraszamy na kolejny z cyklu webinar poświęconych magazynom energii. Magazyn energii dla domu to niezależność energetyczna od przerw w dostawach prądu, ale też optymalne wykorzystanie instalacji fotowoltaicznej. Chcesz wiedzieć czy magazynowanie energii się opłaca? Dołącz do spotkania online i dowiedz się więcej o przechowywaniu prądu i technologii.

Webinar, zaplanowany na 1 grudnia br. o godzinie 18:00 – “Czy magazynowanie energii się opłaca?” poprowadzi wicedyrektor działu realizacji Columbus – Łukasz Ozorowski. Uczestnicy dowiedzą się m.in.  jak zwiększyć wykorzystanie energii z instalacji fotowoltaicznej i jak wygląda cykl pracy instalacji hybrydowej. Nasz ekspert opowie o magazynach energii i ich zastosowaniu.  

Łukasz Ozorowski – absolwent kierunku Odnawialne Źródła Energii na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Od początku swojej kariery zawodowej związany z nowoczesną energetyką. Dzięki doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy którą stale poszerza, Łukasz jest ekspertem w zakresie energetyki odnawialnej i nowoczesnych rozwiązań dla domu.

W Polsce przerwy w dostawach energii wynoszą średnio 300 minut w roku, podczas gdy średnia w Europie wahają się w granicach 120-180 minut. Jesteśmy dużo częściej niż przeciętny europejczyk narażeni na awarię sprzętu elektronicznego lub utratę danych. Czy można się przed tym chronić? Zapraszam na mój webinar o tym jak uniezależnić się od przerw w dostawie prądu i czy to w ogóle się opłaca – mówi Łukasz Ozorowski.

Jak wziąć udział w webinarze?

Aby wziąć udział w webinarze, potrzebujesz jedynie komputer/tablet czy smartfon z dostępem do internetu i głośnikiem. Jeśli chcesz wziąć udział w konkretnym spotkaniu, wypełnij formularz uczestnictwa. Na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link do spotkania wraz z instrukcją dołączenia.

Nasze webinary są całkowicie bezpłatne! Dodatkowo, uczestnicząc w spotkaniach, otrzymasz możliwość zdobycia atrakcyjnych bonusów!

Zapisz się już teraz, ilość miejsc ograniczona!

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !