Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika Bydgoszcz – instalacje na miarę


Fotowoltaika to inwestycja która zwraca się nawet w 6 lat! Wiedzą o tym mieszkańcy Bydgoszczy, którzy coraz chętniej inwestują w instalacje odnawialnych źródeł energii. W największym mieście województwa kujawsko-pomorskiego z miesiąca na miesiąc przybywa dachów pokrytych panelami fotowoltaicznymi.

Fotowoltaika Bydgoszcz – dofinansowania

Od sierpnia 2019 r. właściciele domów jednorodzinnych mogą się starać o dotacje na montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych w ramach wartego 1 mld zł programu “Mój Prąd”. Montując instalację fotowoltaiczną w Bydgoszczy o mocy od 2-10 kWp możesz zyskać nawet 5000 zł dotacji. W ramach usługi Columbus Care pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dofinansowania z programu “Mój Prąd”.  Co więcej, by zwrot inwestycji nastąpił szybciej, masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczenia instalacji od podstawy podatku.

Columbus Energy – fotowoltaika w Bydgoszczy

Działamy na terenie całego kraju. Naszych doradców, którzy pomogą Ci w doborze  instalacji fotowoltaicznej spotkasz także w Bydgoszczy. Instalację dostarczymy i zrealizujemy “pod klucz” – od wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności po kompleksową opiekę posprzedażową.

wydajna technologia Columbus Energy

Pamiętaj, nasz serwis działa “door to door”, to znaczy, że w przypadku naprawy gwarancyjnej, zgłosisz problem, a nasza ekipa zjawi się w dogodnym dla Ciebie terminie i pomoże Ci go rozwiązać.

Fotowoltaika Bydgoszcz – miasto prosumentów

W Bydgoszczy systematycznie rośnie liczba prosumentów, czyli jednoczesnych producentów i konsumentów energii elektrycznej. Do grona oszczędzających dołączyła pani Anna z instalacją o mocy 2,66 kWp.

Fotowoltaika w Bydgoszczy na bordowej dachówce

Odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna uwzględniająca wszystkie energetyczne potrzeby potrafi zredukować rachunki za energię praktycznie do zera. Przekonał się o tym Pan Rafał. Instalacja naszego klienta, o mocy 4,13 kWp w pełni pokrywa zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na prąd.

Panele fotowoltaiczne o mocy 4,13 kWp na prostym dachu

Myślisz o podobnej instalacji? Nie zwlekaj i skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki z programu “Mój Prąd”.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.