Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika Kraków – rachunki niższe nawet do 90%


Fotowoltaika w Krakowie zyskuje coraz więcej fanów. Odpowiednio zaprojektowana instalacja fotowoltaiczna, uwzględniająca wszystkie potrzeby potrafi zredukować rachunki za prąd nawet do 90%. Do wzrostu popularności czystej energii ze słońca przyczyniają się także korzystne dofinansowana, takie jak dotacje z programu „Mój prąd” czy „Czyste powietrze”.

Fotowoltaika w Krakowie

Przydomowe elektrownie słoneczne coraz częściej widoczne są na krakowskich dachach. Fotowoltaika ceniona jest głównie ze względu na to, że stanowi stabilną inwestycję. Inne zalety cenione przez mieszkańców stolicy małopolski to:

Fotowoltaika Kraków – jakie dofinansowania?

Fotowoltaika w Krakowie  jako odnawialne źródło energii oprócz tego, że jest ekonomiczna i ekologiczna i stanowi stabilną inwestycję. Teraz dzięki dofinansowaniu z programu “Mój Prąd” możesz otrzymać do 5000 zł za zakup i montaż fotowoltaiki. My w ramach usługi Columbus Care pomożemy we wszystkich formalnościach związanych z pozyskaniem dotacji. Co więcej, masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczenia instalacji od podstawy podatku, dzięki czemu instalacja zwróci się nawet w 6 lat!

Columbus Energy – fotowoltaika w Krakowie

Swoją siedzibę mamy w Krakowie, jednak działamy na terenie całego kraju, instalację dostarczymy i zrealizujemy “pod klucz” – od wykonania projektu i załatwienia wszelkich formalności po kompleksową opiekę posprzedażową. Instalację zaprojektujemy w oparciu o Twoje zapotrzebowanie energetyczne, z uwzględnieniem obecnych i przyszłych potrzeb.

wydajna technologia Columbus Energy

Fotowoltaika Kraków

Bycie prosumentem wiąże się z wieloma korzyściami – obniżenie rachunków za prąd czy  niezależność od podwyżek cen prądu przez co najmniej 30 lat. Dzięki naszej pomocy, mieszkańcy Krakowa zyskują niezależność energetyczną, a jednocześnie dbają o swoje otoczenie.

Pan Adam z Krakowa postawił na instalację z paneli Sunport o wysokiej wydajności i długiej gwarancji na sprawność. Panele fotowoltaiczne wykonane w technologii MWT to 3% mniejsza powierzchnia zacienienia modułu, wyższa wydajność nawet w upalne dni i wyjątkowa odporność na degradację w czasie.

widok na panele fotowoltaiczne w Krakowie

Instalacja pana Andrzeja o mocy 6,3 kWp już produkuje darmowy prąd ze słońca. Nasz klient cieszy się niskimi rachunkami i tym, że podwyżki cen energii go nie dotyczą. Instalacja fotowoltaiczna daje mu niezależność i bezpieczeństwo na lata.

fotowoltaika w Krakowie na granatowym dachu

Pani Elżbieta mieszka na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Krakowie. Nasza klientka postawiła na instalację o mocy 4,73 kWp. Niskie rachunki i oszczędności na lata to coś co przekonało ją do inwestycji w fotowoltaikę.

instalacja fotowoltaiczna w Krakowie na granatowym dachu

Zastanawiasz się, jak zmniejszyć rachunki za prąd? Rozwiązanie jest proste – sięgnij po czystą i darmową energię ze słońca. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną na miarę Twoich potrzeb.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.