Logo ce 4eRt Logo ce 4eRt Logo ce 4eRt

Fotowoltaika i pompa ciepła:

duet idealny

Logo Main (2) Logo Main (2) Logo Main (2)

Fotowoltaika i pompa ciepła:

duet idealny

Group 2817 Group 2817 Group 2817
Icon 7 Icon 7 Icon 7
Zaufało nam 62 600 klientów
Icon 6 Icon 6 Icon 6
Gwarancja 360 na komponenty
Icon 8 Icon 8 Icon 8
Oferta z  pakietami dopasowanymi do potrzeb
Icon 3 Icon 3 Icon 3
Tanie finansowanie z niskim RRSO

Pan Marcin, jeden z naszych klientów, dzięki dotacji z programu “Czyste Powietrze” i uldze termomodernizacyjnej, zaoszczędził aż 32 006 zł!
Zobacz jak przedstawiają się koszty jego inwestycji.

Group 2823 Group 2823 Group 2823
Group 2401 Group 2401 Group 2401

Pani Anna, dzięki dotacji z 5 edycji programu “Mój Prąd” i uldze termomodernizacyjnej, zaoszczędziła 32 880 zł.
Zobacz jak przedstawiają się koszty jej inwestycji.

Nowa tabela s Nowa tabela s Nowa tabela s
Nowa tabela L Nowa tabela L Nowa tabela L

Chcesz, abyśmy przygotowali ofertę wraz z wyliczeniem sumy wsparcia dla Twojego domu?

Czysta energia = czysty zysk

oszczędzaj z fotowoltaiką

Połączenie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną pozwala zredukować zarówno koszty ogrzewania, jak i energii elektrycznej praktycznie do zera. Prawidłowo dobrana moc instalacji fotowoltaicznej w pełni pokryje zapotrzebowanie urządzeń elektrycznych, w tym pompy ciepła na prąd. Integracja tych dwóch rozwiązań niesie ze sobą wiele zalet:
Obraz 3 Obraz 3 Obraz 3
Icon 1 Icon 1 Icon 1
czyste źródło energii – fotowoltaika i pompa ciepła należą do odnawialnych źródeł energii, ich zasób odnawia się w krótkim czasie, a przy produkcji prądu czy ciepła nie powstają szkodliwe substancje,
Icon 2 Icon 2 Icon 2
niezależność – sam produkujesz prąd oraz ciepło,
Icon 3 Icon 3 Icon 3
oszczędności – koszty eksploatacji budynku są niższe nawet o 90%,
Icon 4 Icon 4 Icon 4
szybszy zwrot inwestycji – większa autokonsumpcja dzięki pompie ciepła to jeszcze większa opłacalność systemu, a tym samym szybszy zwrot z inwestycji,
Icon 5 Icon 5 Icon 5
pełen komfort – czyste ciepło bez kosztów, bez trudu, bez ograniczeń!
Mask group (9) Mask group (9) Mask group (9)

Mój Prąd 5.0

nawet 26 400 zł na fotowoltaikę z pompą ciepła

Program Mój Prąd 5.0 został rozszerzony m.in. o pompy ciepła. Wybierając nasz duet idealny - fotowoltaikę z pompą ciepła - możesz otrzymać nawet do 7 tys. zł na fotowoltaikę oraz do 19,4 tys. zł na pompę ciepła powietrze/woda o podwyższonej klasie energetycznej. Razem to nawet 26,4 tys. zł wsparcia! Co istotne - musisz rozliczać się w net-billingu, ale w odróżnieniu od innych dotacji na pompę ciepła - Twój dom nie musi być nowy i nie musisz też likwidować “starego” źródła ciepła.
Mask group (3) Mask group (3) Mask group (3)

Program
"Czyste powietrze"

zystaj nawet do 31 400 zł.

Jeśli wymieniasz stare, nieefektywne urządzenie grzewcze na pompę ciepła, możesz zyskać dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”. Dotacja do pompy ciepła powietrze-woda wynosi 19 400 zł. Ale to nie wszystko! Możesz zwiększyć swoją dotację dzięki innowacyjnej usłudze Columbus Hydro. Nasz autorski system rozbudowy instalacji centralnego ogrzewania mający na celu zapobieganie awariom oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników systemu. Jego wybór powoduje, że kwalifikujesz się do dodatkowego dofinansowania w wysokości do 8 100 zł. Łącznie możesz więc liczyć na dotację w wysokości do 27 500 zł! Dodatkowo możesz otrzymać do 6 000 zł na fotowoltaikę, która sprawi, że koszt ogrzewania Twojego domu spadną do minimum. Suma całego wsparcia to 31 400 zł! 
Obraz 17 Obraz 17 Obraz 17
Ulga1 RWq9 1 Ulga1 RWq9 1 Ulga1 RWq9 1

Ulga termomodernizacyjna

odlicz sobie od podatku.

Koszty obu systemów możesz odliczyć od podatku. Kwota odliczenia w ramach ulgi to maksymalnie 53 000 zł w odniesieniu do wszystkich realizowanych przedsięwzięć termomodernizacyjnych. Z ulgi może skorzystać podatnik będący właścicielem lub współwłaścicielem jednorodzinnego budynku mieszkalnego. Co warte podkreślenia, wspomniany limit liczony jest na jednego podatnika. W przypadku inwestycji dokonanej przez małżonków zostanie ona podwojona i wyniesie aż 106 tysięcy złotych.
Mask group (12) Mask group (12) Mask group (12)

Masz już pompę?

To super! Jeśli już wiesz, co to ekologiczne i tanie ogrzewanie, czas najwyższy, by dowiedzieć się, co to darmowy prąd i... darmowe ogrzewanie. Umów się na audyt, podczas którego nasz doradca dobierze moc instalacji dopasowaną do Twoich potrzeb, uwzględniając wszystkie urządzenia elektryczne w Twoim domu, w tym pompę ciepła.

Dzięki połączeniu fotowoltaiki z pompą ciepła zyskasz dom o zerowym bilansie energetycznym, w którym praktycznie znikają koszty zakupu energii.

Obraz 15 Obraz 15 Obraz 15

Masz już fotowoltaikę?

A może jesteś już posiadaczem instalacji fotowoltaicznej? Zainwestuj w pompę ciepła i ciesz się komfortem termicznym przez cały rok. Doradzimy jak rozbudować Twoją instalację, tak by energia przez nią produkowana zasiliła darmowym prądem również pompę ciepła. Gotowy na oszczędzanie? Umów się z naszym specjalistą, który przedstawi ofertę i pomoże Ci w wyborze rozwiązania skrojonego na miarę Twoich potrzeb.