CE lp CE lp CE lp
Mocny start label Mocny start label Mocny start label

Żyj na własnych zasadach.
Zarabiaj przy okazji!

Mikki mobile Mikki mobile Mikki mobile
Mikolaj desktop Mikolaj desktop Mikolaj desktop
Mikolaj  sekcja 2 Mikolaj  sekcja 2 Mikolaj  sekcja 2

O mnie

Siema! Jestem Mikołaj i część z Was może kojarzyć mnie z wygranej jednego z największych reality show w Polsce – Hotelu Paradise. Moją największą pasją jest sport, któremu poświęcam każdą wolną chwilę –  jest moim głównym motorem napędowym do podejmowania się nowych wyzwań. Nauczył mnie również wytrwałości, zaparcia i samodyscypliny, dzięki czemu wiem, czego chcę w życiu i z determinacją osiągam swoje cele, również te zawodowe. 

Dlaczego wybrałem właśnie Columbus Energy? Bo jak się rozwijać to z najlepszymi!

To stabilna, nowoczesna organizacja, która jest wiodącym dostawcą usług nowoczesnej energetyki w Polsce i pomaga zmieniać nasz kraj na lepsze. Jest tworzona przez ambitnych ludzi z pasją, a co najważniejsze, oferuje możliwości nieograniczonych zarobków, dzięki którym mogę żyć dokładnie tak, jak chcę.

Buduj swoją przyszłość
pracując z liderami

Cenisz wolność i niezależność? Chcesz decydować o własnym życiu, godzinach pracy i zarobkach? Pomagać w tworzeniu zielonej przyszłości naszego kraju? Ja tak, dlatego wybrałem pracę w Columbus. Jako Doradca ds. OZE  mam wpływ na to, co, kiedy i jak robię. 

Dzięki pracy w branży OZE mogę bezpośrednio wpływać nie tylko na swoją przyszłość, ale i przyszłość Polski. Czy będzie ona oparta na zielonych technologiach i taniej, ekologicznej energii? Chcę mieć głos w tej sprawie, a jeśli mogę dodatkowo świetnie zarabiać na promowaniu rozwiązań OZE, codziennie się rozwijać i poznawać inspirujących ludzi, to jest to praca doskonała, prawda?
Mikolaj white sections Mikolaj white sections Mikolaj white sections

Dlaczego warto
do mnie dołączyć?

Bo pracujesz kiedy masz na to ochotę i możesz liczyć na prowizję bez sufitu. Zastanawiasz się, jak może wyglądać Twoja przyszłość w Columbus?

15 000 zł

zdobądź 3 klientów w miesiącu, a zarobisz dodatkowo nawet 15 000 zł premii

100 000 zł

zdobądź 12 klientów w miesiącu, a zarobisz dodatkowo nawet 100 000 zł premii

1 MLN zł

a już 111 klientów uczyni Cię milionerem!

Niemożliwe?
Ze mną i z Columbus
wszystko jest możliwe!

Zainwestuj swój czas i energię teraz, zyskaj wolność finansową i ciesz się życiem na swoich zasadach! A potem? Ty decydujesz!
Mikolaj niemozliwe Mikolaj niemozliwe Mikolaj niemozliwe
Mobile (7) Mobile (7) Mobile (7)

Chcesz dołączyć
do mojego teamu? 

Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie!

Zdjecie form Zdjecie form Zdjecie form
Columbus logo Columbus logo Columbus logo
Copyrights Columbus 2024