Strategia Spółki W DNA Columbus Energy wpisane są na stałe cztery wartości: #TEMPO To cecha, która określa, w jaki sposób pracujemy i się rozwijamy się. W Columbus rozumiemy, że sukces jest rezultatem wspólnej, intensywnej i dynamicznej pracy. #tempo pozwala nam osiągać spektakularne wyniki i wyznaczać trendy. #TALENT Naszą organizację tworzą ludzie, których pasją jest rozwój. Staramy się odkrywać i doskonalić talenty w naszym zespole.Dla nas ważne są nie tylko kwalifikacje, ale także chęć zmian oraz zaangażowanie.Poszukujemy osób, które kochają to, co robią. #TROSKA Dbamy o właścicieli instalacji i ich rodziny na każdym etapie realizacji.Dbamy o zdrowie naszej planety, naszych Klientów i nas samych. Empatia i wzajemna troska to wartości definiujące naszą filozofię życia codziennego. #TECHNOLOGIA Opracowujemy rozwiązania technologiczne, które zrewolucjonizują energetykę prosumencką.Naszą ambicją jest tokenizacja energii, oparta o technologię blockchain oraz wprowadzenie na rynek przełomowych dla fotowoltaiki ogniw perowskitowych. Misja Kreowanie rynku fotowoltaiki i zmiana świadomości ekologicznej Wizja Kompleksowa obsługa Klientów na miarę Lidera Rynku Cel Fotowoltaika jako darmowe źródło energii dla wszystkich rodzin w Polsce Zwiększenie udziału w rynku instalacji fotowoltaicznych, zarówno w rynku właścicieli domów, nieruchomości komercyjnych, ale również wykonawstwo i inwestowanie we własne projekty farm fotowoltaicznych. Inwestycja w rozwój i innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury e-mobility, związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych. Zwiększenie dynamiki rozwoju projektu Columbus Air – innowacyjnego systemu rozliczania przesyłu energii między prosumentem, a odbiorcami z wykorzystaniem technologii blockchain, infrastruktury e-mobility oraz fotowoltaiki. Dopuszczenie do obrotu na rynku NewConnect wszystkich akcji Columbus Energy S.A. i przeniesienie notowań akcji Spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prowadzenie Relacji Inwestorskich, transparentnej polityki informacyjnej w obszarze rynku kapitałowego oraz komunikacji z Klientem i otoczeniem inwestycyjnym z wykorzystaniem inteligentnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych. Inwestowanie kapitału ludzkiego oraz doświadczenia organizacji przy tworzeniu spółek celowych, czy joint-venture w celu rozwoju organicznego Grupy Kapitałowej.

Strategia Spółki

W DNA Columbus Energy wpisane są na stałe cztery wartości:

#TEMPO

To cecha, która określa, w jaki sposób pracujemy i się rozwijamy się. W Columbus rozumiemy, że sukces jest rezultatem wspólnej, intensywnej i dynamicznej pracy.
#tempo pozwala nam osiągać spektakularne wyniki i wyznaczać trendy.

#TALENT

Naszą organizację tworzą ludzie, których pasją jest rozwój. Staramy się odkrywać i doskonalić talenty w naszym zespole.
Dla nas ważne są nie tylko kwalifikacje, ale także chęć zmian oraz zaangażowanie.
Poszukujemy osób, które kochają to, co robią.

#TROSKA

Dbamy o właścicieli instalacji i ich rodziny na każdym etapie realizacji.
Dbamy o zdrowie naszej planety, naszych Klientów i nas samych.
Empatia i wzajemna troska to wartości definiujące naszą filozofię życia codziennego.

#TECHNOLOGIA
Opracowujemy rozwiązania technologiczne, które zrewolucjonizują energetykę prosumencką.
Naszą ambicją jest tokenizacja energii, oparta o technologię blockchain oraz wprowadzenie na rynek przełomowych dla fotowoltaiki ogniw perowskitowych.

Zwiększenie udziału w rynku instalacji fotowoltaicznych, zarówno w rynku właścicieli domów, nieruchomości komercyjnych, ale również wykonawstwo i inwestowanie we własne projekty farm fotowoltaicznych.

Inwestycja w rozwój i innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury e-mobility, związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych.

Zwiększenie dynamiki rozwoju projektu Columbus Air – innowacyjnego systemu rozliczania przesyłu energii między prosumentem, a odbiorcami z wykorzystaniem technologii blockchain, infrastruktury e-mobility oraz fotowoltaiki.

dom maklerskich

Dopuszczenie do obrotu na rynku NewConnect wszystkich akcji Columbus Energy S.A. i przeniesienie notowań akcji Spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Prowadzenie Relacji Inwestorskich, transparentnej polityki informacyjnej w obszarze rynku kapitałowego oraz komunikacji z Klientem i otoczeniem inwestycyjnym z wykorzystaniem inteligentnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych.

Inwestowanie kapitału ludzkiego oraz doświadczenia organizacji przy tworzeniu spółek celowych, czy joint-venture w celu rozwoju organicznego Grupy Kapitałowej.