Strategia Spółki W DNA Columbus Energy wpisane są na stałe trzy wartości: #TEMPO To cecha, która określa, w jaki sposób pracujemy i rozwijamy się. W Columbus Energy rozumiemy, że sukces jest efektem wspólnej, intensywnej i dynamicznej pracy. Dzięki tempu możemy osiągać tak spektakularne wyniki i wyznaczać trendy. #TALENT Naszą organizację tworzą ludzie, których pasją jest rozwój. Odkrywamy i doskonalimy talenty w naszym Zespole. Istotne są nie tylko kwalifikacje, lecz także pozytywna postawa wobec zmiany i zaangażowanie. Szukamy ludzi, którzy kochają to, co robią. #TROSKA Codziennie troszczymy się o poprawę jakości życia zwykłych ludzi. Otaczamy opieką właścicieli instalacji i ich rodziny na każdym etapie realizacji. Dbamy o zdrowie planety, naszych Klientów oraz własne. Empatia i wzajemna troska to wartości definiujące naszą filozofię codziennego działania. Misja Kreowanie rynku fotowoltaiki i zmiana świadomości ekologicznej Wizja Kompleksowa obsługa Klientów na miarę Lidera Rynku Cel Fotowoltaika jako darmowe źródło energii dla wszystkich rodzin w Polsce Zwiększenie udziału w rynku instalacji fotowoltaicznych, zarówno w rynku właścicieli domów, nieruchomości komercyjnych, ale również wykonawstwo i inwestowanie we własne projekty farm fotowoltaicznych. Inwestycja w rozwój i innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury e-mobility, związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych. Zwiększenie dynamiki rozwoju projektu Columbus Air – innowacyjnego systemu rozliczania przesyłu energii między prosumentem, a odbiorcami z wykorzystaniem technologii blockchain, infrastruktury e-mobility oraz fotowoltaiki. Dopuszczenie do obrotu na rynku NewConnect wszystkich akcji Columbus Energy S.A. i przeniesienie notowań akcji Spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Prowadzenie Relacji Inwestorskich, transparentnej polityki informacyjnej w obszarze rynku kapitałowego oraz komunikacji z Klientem i otoczeniem inwestycyjnym z wykorzystaniem inteligentnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych. Inwestowanie kapitału ludzkiego oraz doświadczenia organizacji przy tworzeniu spółek celowych, czy joint-venture w celu rozwoju organicznego Grupy Kapitałowej.

Strategia Spółki

W DNA Columbus Energy wpisane są na stałe trzy wartości:

#TEMPO

To cecha, która określa, w jaki sposób pracujemy i rozwijamy się. W Columbus Energy rozumiemy, że sukces jest efektem wspólnej, intensywnej i dynamicznej pracy. Dzięki tempu możemy osiągać tak spektakularne wyniki i wyznaczać trendy.

#TALENT

Naszą organizację tworzą ludzie, których pasją jest rozwój. Odkrywamy i doskonalimy talenty w naszym Zespole. Istotne są nie tylko kwalifikacje, lecz także pozytywna postawa wobec zmiany i zaangażowanie. Szukamy ludzi, którzy kochają to, co robią.

#TROSKA
Codziennie troszczymy się o poprawę jakości życia zwykłych ludzi. Otaczamy opieką właścicieli instalacji i ich rodziny na każdym etapie realizacji. Dbamy o zdrowie planety, naszych Klientów oraz własne. Empatia i wzajemna troska to wartości definiujące naszą filozofię codziennego działania.

Zwiększenie udziału w rynku instalacji fotowoltaicznych, zarówno w rynku właścicieli domów, nieruchomości komercyjnych, ale również wykonawstwo i inwestowanie we własne projekty farm fotowoltaicznych.

Inwestycja w rozwój i innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury e-mobility, związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych.

Zwiększenie dynamiki rozwoju projektu Columbus Air – innowacyjnego systemu rozliczania przesyłu energii między prosumentem, a odbiorcami z wykorzystaniem technologii blockchain, infrastruktury e-mobility oraz fotowoltaiki.

dom maklerskich

Dopuszczenie do obrotu na rynku NewConnect wszystkich akcji Columbus Energy S.A. i przeniesienie notowań akcji Spółki z rynku NewConnect na rynek regulowany Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Prowadzenie Relacji Inwestorskich, transparentnej polityki informacyjnej w obszarze rynku kapitałowego oraz komunikacji z Klientem i otoczeniem inwestycyjnym z wykorzystaniem inteligentnych kanałów komunikacji i mediów społecznościowych.

Inwestowanie kapitału ludzkiego oraz doświadczenia organizacji przy tworzeniu spółek celowych, czy joint-venture w celu rozwoju organicznego Grupy Kapitałowej.