Columbus Energy z nagrodą Nowy Impuls

Columbus Energy z nagrodą Nowy Impuls

Columbus Energy otrzymało zaszczytną nagrodę Nowy Impuls „za działalność na rzecz rozproszonej fotowoltaiki”. Nagroda została wręczona w ramach XVI Kongresu Nowego Przemysłu. 

Podczas XVI Kongresu Nowego Przemysłu, największego forum o przyszłości polskiego sektora energii i paliw, poruszano ważne tematy – zarządzanie rozwojem miast oraz działania samorządów i firm na rzecz efektywności energetycznej czy transformacji energetyki. 

Columbus Energy, jako lider branży mikroinstalacji fotowoltaicznych, było jednym z gości panelu dyskusyjnego poświęconego branży PV w Polsce – Fotowoltaika w Polsce. Słoneczny BOOM. W debacie prelegenci rozmawiali o rozwoju rynku prosumenckiego, inwestycjach w energię słoneczną i wkładzie fotowoltaiki w realizację celów OZE na 2020 r. Wszyscy są zgodni co do tego, że innowacyjne rozwiązania z tej dziedziny to przyszłość i sposób na rozwiązanie kryzysu klimatycznego. Wyzwanie, które stoi przed branżą energetyczną, jest więc ogromne. 

Z tym większą radością Columbus Energy przyjęło wyróżnienie „Nowy Impuls” za „działalność na rzecz rozproszonej fotowoltaiki”. Na ten sukces złożyły się nasze wartości:  tempo, talent i troska, oraz zaufanie naszych klientów.