Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

PowerHouse

energia też może być smart.

PowerHouse to aplikacja internetowa dla klientów ekosystemu Columbus. Dostęp do niej zyskasz od razu po podpisaniu umowy. Wszystko po to, by Twój kontakt z nami był maksymalnie prosty i szybki, a także byś w jednym miejscu miał dostęp do wszelkich niezbędnych informacji.

Wypróbuj PowerHouse
ph-hero-img

Jakie funkcje ma PowerHouse?

Platforma PowerHouse dostępna dla klientów indywidualnych Columbus, posiadających falowniki marki Solis.

Zdalny monitoring uzysków z instalacji fotowoltaicznej i użycia magazynu energii

Zdalny monitoring uzysków z instalacji fotowoltaicznej i użycia magazynu energii

PowerHouse oferuje zdalny monitoring instalacji fotowoltaicznej i magazynu energii, a w przyszłości również pozostałych produktów ekosystemu Columbus. Dzięki naszemu narzędziu sprawdzisz nie tylko uzyski z ostatnich 24 godzin pracy instalacji, lecz wygenerujesz także dane dotyczące produkcji, zużycia i poboru mocy w wybranym przez Ciebie okresie.

Możliwość włączenia Regulatora Napięci

Możliwość włączenia Regulatora Napięci

W głównym panelu PowerHouse możesz włączyć funkcję Regulatora Napięcia, czyli autorskiej usługi Columbus, która optymalizuje parametry pracy inwertera za pomocą inteligentnych algorytmów. Regulator umożliwia redukcję liczby wyłączeń instalacji fotowoltaicznej nawet o 90%.

PowerHouse HEMS

PowerHouse HEMS

Autorski System Zarządzania Energią Domową Columbus pomagający w optymalizacji zużycia energii oraz zwiększeniu efektywności energetycznej domu. Usługa dostępna dla klientów Columbus posiadających magazyn energii i instalację fotowoltaiczną z falownikiem hybrydowym Solis.

Podgląd danych oraz podpisanych umów i zgód z możliwością edycj

Podgląd danych oraz podpisanych umów i zgód z możliwością edycj

W platformie PowerHouse zgromadzone są wszystkie umowy, jakie podpisałeś z Columbus, dzięki czemu zawsze będziesz mieć je pod ręką. Będziesz mógł również sprawdzić obecne zgody marketingowe, których udzieliłeś naszej firmie, a nawet dokonać ich edycji.

Szybka opcja kontaktu z BOK poprzez rozbudowany formularz

Szybka opcja kontaktu z BOK poprzez rozbudowany formularz

W głównym panelu PowerHouse znajdziesz zakładkę FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. A jeśli jakaś kwestia będzie wymagała naszej pomocy, możesz skorzystać z rozbudowanego formularza kontaktowego, który od razu trafi do Biura Obsługi Klienta Columbus.

Przetestuj aplikację PowerHouse
w wersji demo

Wypróbuj PowerHouse

Jak utrzymać napięcie w ryzach?

Zyskaj kontrolę dzięki Regulatorowi Napięcia!

Na zewnątrz panuje piękna słoneczna pogoda, swobodnie korzystasz z prądu produkowanego przez instalację fotowoltaiczną, aż nagle Twój inwerter… po prostu się wyłącza? Nie wiesz co zrobić z tym fantem? Dziadek Henryk też kiedyś nie wiedział, ale z pomocą przyszedł mu Kudłaty i jego tajemnicza broń – Kajdan Mocy!

Regulator Napięcia
dobra energia bez przerwy

Regulator napięcia, to odpowiedź na problem zbyt wysokiego napięcia w sieci energetycznej i jego konsekwencji – zatrzymania produkcji energii z fotowoltaiki. Rozwiązanie Columbus, oparte jest na inteligentnych algorytmach, dzięki którym regulator optymalizuje parametry pracy inwertera i reaguje, gdy sytuacja tego wymaga. Dzięki innowacyjnej usłudze dostępnej w PowerHouse, możliwa jest redukcja liczby wyłączeń instalacji fotowoltaicznej nawet o 90%!

nn11

To co?

Chcesz odzyskać kontrolę nad swoim falownikiem
i cieszyć się uzyskami z fotowoltaiki bez przerw?

Wypróbuj. PowerHouse

PowerHouse HEMS
pełna kontrola nad energią

Myślisz, że to już koniec korzyści jakie niesie aplikacja PowerHouse?

Nic bardziej mylnego! Kolejnym ważnym elementem naszej platformy klienta jest HEMS, czyli autorski System Zarządzania Energią Domową, przeznaczony dla właścicieli fotowoltaiki z falownikiem hybrydowym Solis i magazynem energii.

Dzięki HEMS, Twój dom osiągnie najwyższy poziom efektywności energetycznej, a Ty jeszcze większe oszczędności na kosztach energii.

Precyzyjny algorytm systemu nieustannie monitoruje produkcję energii oraz jej zużycie, optymalizując przepływ energii między produktami ekosystemu, a resztą urządzeń.

Dzięki HEMS zyskasz pełną kontrolę nad swoją energią!

housepowerhems

PowerHouse

dla jakich rozwiązań?

Fotowoltaika
Fotowoltaika

podgląd uzysków instalacji w ujęciu godzinowym, tygodniowym i miesięcznym. Informacje nt. energii wyprodukowanej, zużytej, wyeksportowanej i zaimportowanej z sieci oraz o autokonsumpcji (dot. instalacji hybrydowych).

Magazyny energii
Magazyny energii

inteligentne zarządzania ładowaniem magazynu, tak by zminimalizować ilość energii zaciąganej z sieci, maksymalnie wykorzystać uzyski z fotowoltaiki, obniżyć rachunki oraz przygotować urządzenie na potrzeby backupu

wkrótce
Pompa ciepła
Pompa ciepła

możliwość ustawienia harmonogramu pracy pompy ciepła tak, by efektywnie zarządzać energią potrzebną do jej działania i m.in. minimalizować ilość energii zaciągniętej z sieci, przy maksymalizacji zużycia energii z fotowoltaiki

Domowa ładowarka samochodowa
Domowa ładowarka samochodowa

możliwość ustawienia harmonogramu pracy ładowarki, dzięki czemu system sam będzie decydował o tym, kiedy jest najlepszy moment na wykorzystanie energii do naładowania pojazdu i przygotowania go do następnej podróży.

zapytaj o ofertę
Columbus