Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Columbus AQUA

komfort ciepłej wody bez obciążania portfela

Columbus Aqua to 50 litrowy lub większy zbiornik ciepłej wody użytkowej (CWU) z wbudowaną grzałką elektryczną, stworzony z myślą o efektywnym wykorzystaniu energii słonecznej. System umożliwia użycie nadwyżek energii wyprodukowanych przez Twoją instalację fotowoltaiczną do przygotowania ciepłej wody. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz na przygotowaniu ciepłej wody, ale również zwiększasz opłacalność fotowoltaiki.

Zapytaj o ofertę
Group 48095739

Columbus Aqua to zbiornik ciepłej wody użytkowej (CWU) z wbudowaną grzałką elektryczną, stworzony z myślą o efektywnym wykorzystaniu energii słonecznej. System umożliwia użycie nadwyżek energii wyprodukowanych przez Twoją instalację fotowoltaiczną do przygotowania ciepłej wody. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz na przygotowaniu ciepłej wody, ale również zwiększasz opłacalność fotowoltaiki.

Zapytaj o ofertę

Jak to działa?

Gdy Twoja instalacja fotowoltaiczna generuje więcej energii niż jesteś w stanie zużyć, zamiast wysyłać ją do sieci możesz skierować ją do Columbus Aqua. Twoja nadwyżka zostanie wykorzystana do podgrzania wody. Dobrze zaizolowany zbiornik minimalizuje straty energii i utrzymując temperaturę wody na długo po zakończeniu podgrzewania. To oznacza, że podczas słonecznych dni możesz cieszyć się ciepłą wodą dla swojej rodziny zupełnie za darmo!


Korzyści z Columbus AQUA:
pig

Oszczędność

korzystaj z darmowej energii z fotowoltaiki do podgrzewania wody dla Twojego domu.

dash

Większa autokonsumpcja

maksymalizuj wykorzystanie energii produkowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną, zwiększając oszczędności i minimalizując straty związane z przekazywaniem jej do sieci.

mobile

Możliwość połączenia 
z produktami Columbus

zyskaj dodatkowe funkcje jak np. obniżenie napięcia w sieci.

wallet-plus

Dotacja

Columbus Aqua to urządzenie które kwalifikuje się do dotacji. Umów się na spotkanie z ekspertem Columbus i dowiedz się więcej o możliwościach uzyskania wsparcia.

Group 4

Columbus Aqua
& Columbus Technologies

Columbus Aqua to więcej niż zbiornik ciepłej wody; to system, który w połączeniu z produktami Columbus Technologies w pełni dostosowuje się do Twoich potrzeb.

  • Zarządzanie strefami czasowymi – dzięki HEMS możesz podgrzewać wodę w czasie gdy energia jest tańsza (w taryfie G12), maksymalizując korzyści finansowe. Wszystko to dzieje się automatycznie!
  • Redukcja napięcia – w czasie gdy produkcja energii przewyższa zużycie, a napięcie w sieci rośnie, nadwyżki energii zamiast do sieci, kierowane są do grzałki. Dzięki temu, Twój system pracuje stabilnie i nie musisz już martwić się nagłymi wyłączeniami inwertera.
Dowiedz się więcej
Group 48095740

Nawet do 100% dotacji

na Columbus Aqua

Teraz możesz otrzymać nawet 100% dotacji na Columbus Aqua. To oznacza, że koszty zakupu i instalacji urządzenia są pokrywane w pełni, co pozwala Ci cieszyć się nowoczesnym rozwiązaniem bez obciążania domowego budżetu. Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie, aby dowiedzieć się więcej na temat dotacji. Nasi eksperci przedstawią Ci wszystkie szczegóły dotyczące programu dofinansowania, wyjaśnią warunki oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Dowiedz się więcej
zapytaj o ofertę
Columbus