Fotowoltaika

Dzięki darmowej energii ze słońca, niezależnie od profilu Twojej działalności, obniżysz rachunki za prąd. Ceny prądu dla przedsiębiorstw nie są regulowane i stale rosną, mocno wpływając na koszty firmy. Fotowoltaika to rozwiązanie, które nie tylko zwiększy rentowność biznesu, ale także pozytywnie wpłynie na jego wizerunek. Zabezpiecz przyszłość swojej firmy z instalacją od Columbus.

Wybierz wygodny model finansowania:

gotówka

leasing

PV as a service – dzierżawa instalacji PV
(bez wkładu własnego)

Magazyn energii

Magazyn energii to jeszcze większa niezależność Twojego biznesu.

Dzięki urządzeniu, nie tylko lepiej wykorzystasz wyprodukowaną przez fotowoltaikę energię, ale także zabezpieczysz firmę przed przerwami w dostawie prądu. To istotne zwłaszcza w zautomatyzowanych przedsiębiorstwach, gdzie nawet krótka przerwa w dostawie energii to straty.

Postaw na bezpieczne, niezawodne i efektywne zarządzania energią, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał OZE.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Twoja firmowa flota jest już zelektryfikowana lub planujesz wymianę samochodów na pojazdy elektryczne? A może chcesz zyskać wizerunek nowoczesnego obiektu, który stawia na ekologiczne rozwiązania?

Postaw na stację ładowania od Columbus!
Z ładowarkami dla floty zoptymalizujesz koszty i czas ładowania EV w firmie. Z kolei dzięki stacji ogólnodostępnej, Twój obiekt zyska uznanie Klientów, a Ty zarobisz na usłudze ładowania.