mamy po drodze z

elektromobilnością .

Możesz zaklinać rzeczywistość, ale elektryki prędzej czy później zastąpią samochody spalinowe. Przygotowujemy się na to i chcemy przygotować także Ciebie.

Wraz z Nexity już wkrótce zaproponujemy rozwiązania dla użytkowników domowych.

dostęp do .

elektromobilności

Columbus - stacje ładowania
darmowe ładowanie samochodu energią ze słońca
zwiększenie autokonsumpcji z własnej instalacji fotowoltaicznej
eleganckie i kompaktowe rozwiązanie dla Twojego domu
niezależność i dostęp do własnej energii gdzie tego potrzebujesz dzięki aplikacji Nexity

czary mary .
jesteś naładowany!

Columbus - elektromobilnosc slide2

ładuj się w elektromobilność .

Columbus - elektromobilnosc slide3

szybciej z prądem .

sprawdź
Columbus - elektromobilnosc slide1

czary mary .
jesteś naładowany!

Columbus - elektromobilnosc slide2

ładuj się w elektromobilność .

Columbus - elektromobilnosc slide3

szybciej z prądem .

sprawdź
Columbus - elektromobilnosc slide1

czary mary .
jesteś naładowany!

Columbus - elektromobilnosc slide2
form

zainteresowany/a?
umów się na spotkanie

przed zakupem poznaj odpowiedzi na pytania

  • fotowoltaika
  • magazyn energii
  • pompa ciepła
  • oferta columbus
Co to jest MWT?

MWT to innowacyjna technologia w fotowoltaice polegająca na zastąpieniu srebrnych pasm występujących na powierzchni paneli, tylną warstwą przewodzącą z elektrodami zbiorczymi. Panele w technologii MWT charakteryzują się wysoką wydajnością, wyższą efektywnością, niską degradacją modułów i brakiem zawartości ołowiu.

Jak działa falownik hybrydowy?

Falownik hybrydowy może współpracować jednocześnie z siecią publiczną oraz tworzyć instalację on-grid pracującą z magazynem energii. Technologie zastosowane w hybrydowych falownikach Solis należą do najnowszych rozwiązań na rynku, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, a także zabezpieczenie na wypadek przerw w dostawie prądu.

Co znaczy dwuetapowa sprzedaż instalacji fotowoltaicznej?

Etap I - usługa projektowa. Columbus Energy zobowiązuje się w ciągu 5 dni roboczych od podpisania umowy dostarczyć klientowi: audyt instalacji, projekt koncepcyjny instalacji, projekt dokumentacji ZM, wstępy wniosek Mój Prąd. Etap II - sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznej.

Po jakim czasie od momentu podpisania umowy zostanie wykonany montaż instalacji fotowoltaicznej?

Columbus Energy zamontuje instalację fotowoltaiczną w terminie 10 dni licząc od dnia wpłaty wynagrodzenia.

Jakie magazyny energii oferuje Columbus Energy?

Columbus Energy w swojej ofercie posiada magazyny firmy Pylontech wykonane w technologii LiFePo. Pylontech jest globalnym pionierem na rynku magazynów energii. Od 2013 roku firma uruchomiła ponad 2 GWh produktów w 50 krajach. Spółka samodzielnie opracowuje kluczowe technologie od katody i ogniwa litowego po integrację systemu magazynowania energii. Magazyny energii Pylontech to nowatorski design i bezproblemowa rozbudowa.

Jakie funkcje ma magazyn energii?

Magazyn energii zabezpiecza przed skutkami braku zasilania, do tego optymalizuje zużycie energii z instalacji fotowoltaicznej.

Ile lat gwarancji na magazyn energii Pylontech?

Standardowa gwarancja producenta to 7 lat. Po zarejestrowaniu urządzenia na stronie http://www.pylontech.com.cn/service/support gwarancja bezpłatnie wydłuża się do 10 lat.

Jaka jest żywotność magazynu energii?

Przy założeniu, że pełny cykl naładowanie/rozładowanie będzie miał miejsce przez 60% dni w roku, w przypadku modelu US2000, który umożliwia wykonanie przynajmniej 6 tys. pełnych cykli ładowania, żywotność będzie wynosiła ok. 27 lat przy zachowaniu min. 90% pojemności.

Jak działa pompa ciepła od Columbus Energy?

Pompa ciepła od Columbus Energy jako źródło energii, wykorzystuje energię odnawialną, zgromadzoną w powietrzu. Energia z zewnątrz (dolne źródło) dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu sprężeniu transportowana jest do źródła górnego, gdzie zamieniana jest na ciepło użytkowe.

Co umożliwia pompa ciepła?

Pompa ciepła dostępna w ofercie Columbus Energy jest wielofunkcyjna - gdy jest chłodno ogrzeje dom, w upały może zapewniać przyjemny chłód, a przez cały rok będzie przygotowywać ciepłą wodę użytkową.

Jak zasilana jest pompa ciepła?

Pompa ciepła zasilana jest prądem, jest on niezbędny do pracy sprężarki oraz grzałki. Najbardziej opłacalne jest uzupełnienie układu o instalację fotowoltaiczną dostarczającą darmową energię elektryczną do zasilania pompy ciepła. To nie tylko korzystne ze względów finansowych, ale i ekologicznych.

Ile lat będzie pracować moja pompa ciepła?

Przeciętny czas użytkowania pompy ciepła przy normalnym użyciu wynosi ponad 15 lat.

Dlaczego wybrać ofertę Columbus Energy?

Oferta Columbus Energy zawiera: 15-letnią Gwarancję Totalną na każdy element instalacji i 15-letnią rękojmię. Oferujemy najtańsze finansowanie oraz usługę Columbus Care, czyli opiekę nad rachunkami i monitoring pracy instalacji. Dokładamy wszelkich starań, żeby technologia oferowanych produktów była zawsze najnowsza i same urządzenia najwyższej jakości.

Co to Columbus Care?

Columbus Care to kompleksowa obsługa klienta doceniona godłem “Teraz Polska”. Jak to działa? Specjaliści Columbus Energy na początek zadbają o to by instalacja spełniała Twoje potrzeby, zaplanujemy projekt i wszystkie niezbędne prace. Po zakończonym montażu również obejmiemy Cię opieką. Zweryfikujemy twoją fakturę i sprawdzimy czy instalacja działa tak, jak zostało to zaplanowane. Columbus Care to także panel klienta, w którym sprawdzisz aktualny status swojej umowy a już wkrótce będziesz mógł przez niego zawrzeć z nami umowę w wygodnej i bezpiecznej formie on-line.

Co oferuje Columbus Energy?

W ofercie Columbus Energy znajdziesz fotowoltaikę, magazyny energii i pompy ciepła.

Jakie są zasady finansowania w Columbus Energy?

Spłacasz 75% instalacji w ratach do 10 lat z niskim RRSO wynoszącym od 5,33%. Pozostałe 25% instalacji finansujesz dopiero po 10 latach. Zalety tego rozwiązania to stała niska rata i brak konieczności posiadania wkładu własnego. Korzystne finansowanie dostępne jest w każdym z pakietów oferty Columbus Energy.

Poznaj więcej odpowiedzi
na stronie FAQ
Czytaj FAQ
Columbus - FAQ
Columbus - blog