Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
2 minut 24 sekund

Energię czerpię z natury! Webinar z Andrzejem Bargielem

Andrzej Bargiel

Pierwszy człowiek, który zjechał na nartach z K2 oraz wspiął się na dziewiczy szczyt Yawash Sar II (6178 m). W kręgach miłośników gór zna go nie tylko cała Polska, ale cały świat. Co go motywuje? Co najbardziej lubi w górach? Jak przygotowuje się do swoich wypraw? Już 28 czerwca zapraszamy na rozmowę z Andrzejem Bargielem – polskim narciarzem wysokogórskim i himalaistą – który nie boi się wyzwań.

Energie czerpie z natury

Czysta energia, którą możemy czerpać z kontaktu z naturą to skuteczny sposób na “naładowanie baterii”. Należy jednak pamiętać o zachowaniu równowagi. Chcąc czerpać z otaczającej przyrody, należy również dać coś od siebie. Tego zdania jest również Andrzej Bargiel. Nasz gość na co dzień zdobywa szczyty, uprawia narciarstwo górskie i biega. Doceniając to jak wiele daje mu natura, stara się żyć w zgodzie z naszą planetą i szuka rozwiązań proekologicznych w wielu obszarach życia. Alpinista postawił między innymi na duet idealny, czyli fotowoltaikę z pompą ciepła. Dlaczego zdecydował się na inwestycje w instalacje odnawialnych źródeł energii? Dołącz do naszego spotkania i dowiedz się co nim kierowało!

Kiedy odbędzie się spotkanie?

Już 28 czerwca 2022 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie – “Energię czerpię z natury! Webinar z polskim narciarzem wysokogórskim i himalaistą – Andrzejem Bargielem.”

Podczas spotkania porozmawiamy o sporcie, ekstremalnych, górskich wyprawach, ale także o świadomości ekologicznej i dlaczego jest tak ważna.

W trakcie spotkania Andrzej Bargiel opowie o tym:

  • Która z wypraw była dla niego największym wyzwaniem?
  • Jakie ma plany na kolejne eskapady?
  • Skąd czerpie energię do swoich podróży?
  • Co znaczy dla niego być “EKO”?
  • Dlaczego postawił na duet idealny?

Kto poprowadzi spotkanie?

Gościem prowadzącego, Bartosza Oleszko-Pyki będzie Andrzej Bargiel.

Andrzej Bargiel – polski narciarz wysokogórski (skalpinista), biegacz górski i himalaista. Pierwszy człowiek na świecie, który zjechał na nartach z wierzchołku Broad Peak’u, a także pierwszy zdobywca szczytu Yawash Sar II (6178 m) w Pakistańskim Karakorum.

Bartosz Oleszko-Pyka – dziennikarz – publikuje artykuły w tematyce nowoczesnej energetyki, zmian klimatu i polityki międzynarodowej. Autor m.in. w „Polska Times”, „Pulsie Azji”, „Gazecie Krakowskiej”, Chiny 24, Onecie, „Nowej Konfederacji” oraz w audycjach „Zielony Podcast” i Radio 1.7.

Dla kogo jest spotkanie?

Wydarzenie skierowane jest dla przede wszystkim dla wszystkich miłośników gór, narciarstwa i sportów ekstremalnych. Jeśli jednak nie jesteś fanem tego typu rzeczy i tak zapraszamy! Gwarantujemy, że niesamowite opowieści z wypraw Andrzeja Bargiela zaciekawią każdego bez względu na zainteresowania.

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?

Spotkanie dostępne jest ZA DARMO.

Dołącz do naszego webinaru. Wypełnij formularz zapisu i bądź z nami już 28 czerwca o godzinie 18:00.

 

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus