Mój Prąd 6.0 od 2 września – nie przegap szansy na dofinansowanie!

Zobacz

Mój Prąd 6.0 od 2 września – nie przegap szansy na dofinansowanie!

Zobacz
2 minut 0 sekund

Spotkanie online – Jak ominąć podwyżki cen paliw i prądu?

Rosnące ceny paliw sprawiają, że podróżowanie samochodami spalinowymi jest coraz mniej opłacalne, nie wspominając już o ich negatywnym wpływie na nasze środowisko. Dla coraz większej liczby osób doskonałą alternatywą stają się więc auta elektryczne, które oferują szansę na ekologiczny i ekonomiczny transport. Wcale nie musisz decydować się od razu na inwestycję w ten typ pojazdu – możesz wybrać wynajem elektryka i połączyć go z przydomową ładowarką zasilaną energią ze słońca. 

Kiedy odbędzie się spotkanie?

Już 21 kwietnia 2022 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie – “Jak ominąć podwyżki cen paliw i prądu? Ekonomiczny i ekologiczny samochód elektryczny w 3 krokach.”

Podczas spotkania opowiemy jak uniezależnić się od podwyżek cen benzyny, prądu oraz gazu, jednocześnie ciesząc się nowym, bezpiecznym i komfortowym samochodem elektrycznym. 

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Czy wynajem elektryka się opłaca i czy jest to przyszłość elektromobilności?
  • Ile można zaoszczędzić decydując się na wynajem samochodu elektrycznego?
  • Jak można zwiększyć ekonomiczne i ekologiczne korzyści z posiadania elektryka?
  • Ile energii potrzebujesz, aby naładować samochód elektryczny?
  • Co wiadomo o programie „Mój Elektryk”?

Kto poprowadzi spotkanie?

Michał Kopyść Ekspert w zakresie energetyki odnawialnej – z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. W Columbus wyszkolił dziesiątki doradców, którzy na co dzień szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

Arleta Czekaj-Kwiecień Dyrektor Sprzedaży Columbus – sprawnie zarządza działem sprzedaży. Ciągle dąży do doskonalenia umiejętności i wiedzy swojego zespołu, którego zadaniem jest profesjonalne doradztwo.

Michał Sękiewicz Senior Business Introducer Executive – w Arval jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klienta indywidualnego i biznesowego, przebieg procesu sprzedażowego, prezentację ofert i webinaria.

Kamila Soćko-Włodek Head of Direct Retail Sales – w Arval od 9 lat. Obecnie zarządza zespołem sprzedaży bezpośredniej w segmencie Retail. Odpowiada za kanały sprzedaży partnerskiej oraz internetowej.

Dla kogo jest spotkanie?

Wydarzenie skierowane jest głównie do osób zainteresowanych tematyką wynajmu samochodów elektrycznych, a także posiadaniem własnej infrastruktury ładowania i zasilania jej energią solarną.

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?

Spotkanie dostępne jest ZA DARMO.

Obejrzyj nasze wydarzenie

Zainteresował Cię ten temat? Mamy świetną wiadomość. Zapisz się by wziąć udział.

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus