Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
1 minut 45 sekund

Spotkanie online – Podwyżki cen prądu dla firm nawet do 30%? Jak chronić swój biznes z PV?

Ceny na giełdach surowców osiągają swoje rekordowe wyniki. Nadchodzi bardzo mocny wzrost cen prądu. Podwyżki odczują nie tylko gospodarstwa domowe, ale także firmy. Według szacunków ekspertów, ceny dla przedsiębiorstw mogą wzrosnąć nawet do 30%. Czy jest sposób by ochronić swój biznes przed podwyżkami?  Zapraszamy na spotkanie online podczas którego dowiesz się dlaczego warto postawić na darmowy prąd ze słońca w firmie.

Kiedy odbędzie się spotkanie?

Już 26 października 2021 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie– “Podwyżki cen prądu dla firm nawet do 30%? Sprawdź jak chronić swój biznes z fotowoltaiką.”

Podczas spotkania opowiemy jak uniezależnić się od podwyżek cen prądu i zwiększyć stabilność finansową biznesu. Na przykładach firm naszych Klientów pokażemy ile możesz zaoszczędzić jeśli zdecydujesz się na inwestycję w fotowoltaikę.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Jakie są prognozy wzrostu cen prądu dla firm?
  • Jak obniżyć rachunki za prąd w Twojej firmie?
  • W jaki sposób sfinansować instalację PV?
  • Co zyska Twój biznes dzięki instalacji fotowoltaicznej?

Kto poprowadzi spotkanie?

Joanna Gil Brand Manager Columbus – o branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy w wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Michał Kutek Dyrektor Sprzedaży Columbus – posiada rozległą wiedzą i doświadczenie w sektorze energii odnawialnej. Sprawnie zarządza działem sprzedaży. Ciągle dąży do doskonalenia umiejętności i wiedzy swojego zespołu, którego zadaniem jest profesjonalne doradztwo. 

Dla kogo jest spotkanie?

Spotkanie skierowane jest głównie dla właścicieli firm, którzy są zainteresowani oszczędnymi, ekologicznymi rozwiązaniami dla swojego biznesu.

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?

Spotkanie dostępne jest ZA DARMO.

Obejrzyj nasz webinar

Zainteresował Cię ten temat? Mamy świetną wiadomość. Możesz otrzymać bezpłatny dostęp do tego i innych naszych materiałów.

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus