Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
3 minut 4 sekund

Webinar – Limit 2000 kWh a Twój rachunek za prąd w 2023 roku

20 października 2022 r. Sejm uchwalił ustawę przewidującą zamrożenie cen energii elektrycznej w 2023 roku w ramach tzw. Tarczy Solidarnościowej. Nowe przepisy zakładają m.in. limity powyżej których gospodarstwa domowe nie zapłacą wyższych rachunków,  wprowadzenie maksymalnej ceny energii elektrycznej, a także specjalny dodatek energetyczny dla ogrzewających “prądem”. Jak ustawa wpłynie na rachunek “przeciętnego Kowalskiego”? 

O ile wzrośnie Twój rachunek?

Drastyczne podwyżki cen energii elektrycznej, zmusiły rząd do podjęcia działań ochronnych. Ustawa dotyczy zabezpieczenia przed wysokimi cenami prądu gospodarstw domowych, mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz podmioty użyteczności publicznej. W przypadku gospodarstw domowych cena maksymalna ma być na poziomie 693 zł/MWh. Stawka ta będzie obowiązywać po przekroczeniu rocznych limitów zużycia, które różnią się w zależności od gospodarstwa i wynoszą od 2-3 MWh. Przewidziane są także zniżki dla najbardziej oszczędnych oraz wsparcie w postaci dodatku energetycznego. 

Kiedy odbędzie się spotkanie?

Już 27 października 2022 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie – “Limit 2000 kWh a Twój rachunek za prąd w 2023 roku. Jak zmniejszyć do minimum pobór energii z sieci i oszczędzić nawet kilka tysięcy PLN.”

Opowiemy między innymi o limitach dla poszczególnych gospodarstw domowych, powiemy kto może skorzystać z dodatku energetycznego i kto otrzyma 10% obniżkę rachunku za prąd. Poruszymy temat nowoczesnych rozwiązań dla domu, które ochronią Twój portfel długofalowo.

Podczas webinaru odpowiemy na pytania:

  • Kogo obejmuje zamrożenie cen prądu w 2023 r.?
  • Czy limit 2000 kWh to dużo?
  • Kto może starać się o dodatek energetyczny?
  • Ile wyniesie rachunek za prąd w 2023 r.?
  • Ile kWh zużywają domowe urządzenia?
  • Jak zmniejszyć zużycie prądu w domu?
  • Jak fotowoltaika z magazynem energii wpływa na końcowe opłaty za prąd?
  • Sesja Q&A

W trakcie webinaru nasi eksperci w prosty sposób wyjaśnią jak ustawa realnie wpłynie na rachunek za prąd gospodarstwa domowego. Analiza zostanie przeprowadzona na prawdziwych przykładach, czyli na Waszych rachunkach.

Chcesz by To właśnie Twój rachunek przeanalizowali nasi eksperci? Zapisz się na webinar i wypełnij ankietę. Być może to Twój przypadek omówimy LIVE.

 

PROMOCJA O WARTOŚCI 3000 zł ?

Zapisując się na nasz webinar, oprócz wiedzy uczestnicy mogą liczyć też na promocję specjalną o wartości 3000 zł. Podpowiemy, że dzięki niej możesz zoptymalizować korzyści z fotowoltaiki, a Twoja instalacja będzie gotowa na przyszłość.Kto poprowadzi spotkanie?

Gościem prowadzącej – Joanny Gil, będzie Michał Kopyść – ekspert Columbus w zakresie nowoczesnej energetyki.

Joanna Gil – O branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy w wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Marcin Kwiecień – Regionalny Kierownik Sprzedaży Columbus – Dynamiczny, kreatywny absolwent AGH w Krakowie z kilkuletnim doświadczeniem i sukcesami na stanowisku Kierownika sprzedaży. Ekspert w dziedzinie OZE, z dużą znajomością przepisów prawnych regulujących wykorzystanie energii ze źródeł odnawialnych.

Dla kogo jest spotkanie?

Wydarzenie skierowane jest do każdego, kto obawia się nadchodzących podwyżek cen energii, a w szczególności do właścicieli domów, których to rosnące koszty dotkną najmocniej.

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?

Spotkanie dostępne jest ZA DARMO.

Dołącz do naszego webinaru! Wypełnij formularz zapisu i bądź z nami już 27 października 2022 r. o godzinie 18:00.

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus