Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Jak to działa?

Wybierz kategorię


Każdy Klient Columbus Energy, który skorzysta ze specjalnej oferty TESTUJ PRZEZ ROK i podpisze umowę z możliwością zwrotu instalacji. Oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych zainteresowanych instalacją fotowoltaiczną dla domu za gotówkę lub w elastycznym Abonamencie na Słońce.

Instalacje fotowoltaiczną możesz oddać po roku jeśli nie będzie ona produkowała tyle energii, ile powinna. W swojej umowie znajdziesz dokładny opis jak to zrobić.

Nic! Instalację zwracasz za darmo, a Columbus Energy oddaje Ci całą gotówkę, którą w nią zainwestowałeś lub/i spłaca do końca Twój kredyt/leasing.

Masz 14 dni na zgłoszenie demontażu instalacji fotowoltaicznej po pełnym roku jej pracy (rok liczony jest od wymiany licznika na dwukierunkowy). Potem ustalimy z Tobą warunki demontażu i zwrócimy Ci pieniądze.

Columbus Energy S.A. ma 90 dni na demontaż instalacji od dnia zgłoszenia rezygnacji.

Twój dach lub ogród doprowadzimy do stanu najbliższego sprzed montażu. Przed demontażem specjaliści Columbus Energy przeprowadzą wizje lokalną i ustalą warunki techniczne rozmontowania instalacji fotowoltaicznej.

Zdemontowane panele słoneczne i inwertery zostaną wykorzystane do budowy farmy fotowoltaicznej dla Columbus Energy. Bez obaw! Twoja instalacja fotowoltaiczna nie trafi do kolejnych Klientów.

Oczywiście! Cieszymy się, że darmowa energia ze słońca to Twoje oszczędności na lata.

Jesteśmy liderem na polskim rynku fotowoltaiki. Oferujemy komfortowe Abonamenty na Słońce, które są dopasowane dla każdego. Jako jedyna firma oferujemy Gwarancję Totalną, czyli dostęp do profesjonalnego serwisu i pewność 15 lat ciągłej produkcji prądu. Powszechność paneli słonecznych to nasz cel, a zadowoleni Klienci są naszą wizytówką.

Stworzyliśmy ofertę dla każdego na całym terenie Polski. W każdym regionie kraju działają nasi konsultanci i instalatorzy.

Zadzwoń pod numer 12 307 30 96 lub kliknij na kółeczko ze słuchawką, zostaw swój numer telefonu i zamów połączenie.
Możesz również wejść na www.columbusenergy/kontakt albo na nasz profil na Facebook https://www.facebook.com/columbusenergysa/ i napisać do nas.

Oferujemy w standardowej ofercie najbardziej wydajne i eleganckie panele monokrystaliczne Full Black o wyższej mocy 305 Wp, lepsze od niebieskich paneli polikrystalicznych.

Ogniwa fotowoltaiczne to płytki krzemowe, które zamieniają promienie światła na energię elektryczną. Krzem – mały pierwiastek o dużej mocy, zbiera i przetwarza promienie światła z całej powierzchni paneli.

Roczny uzysk energii to 1000 kWh z 1 kWp, ale wiele zależy od umiejscowienia i nasłonecznienia paneli.

Promienie słoneczne padają na płytki krzemowe znajdujące się na Twoich panelach słonecznych i są przekształcane na energię. Najnowocześniejsze urządzenia techniczne (inwertery) zamieniają ją w prąd dla Twojej rodziny!

Najlepszym i najbardziej opłacalnym magazynem energii jest sieć elektroenergetyczna. Nadwyżka wyprodukowanej przez Ciebie energii trafia właśnie do niej. Dzięki aktualnym zasadom rozliczeń energii w razie potrzeby możesz odebrać z niej swój prąd w 80% za darmo. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz.

Nawet w dni pochmurne i deszczowe panele produkują energię, ale to w najbardziej słoneczne Twoja instalacja pracuje najlepiej.

Energia wraca do sieci – Twojego naturalnego akumulatora. W razie potrzeby możesz odebrać z niej aż swój prąd w 80% za darmo. Dzięki dwukierunkowemu licznikowi wiesz, ile oszczędzasz. Z domową instalacją fotowoltaiczną wspierasz ochronę środowiska naturalnego, zmniejszając udział energii np. z kopalni węglowych.

Panele produkują energię cały rok, niezależnie od pogody. Jak podaje Greenpeace, w czasie krótszym niż 30 minut słońce dostarcza na naszą planetę więcej energii, niż wynosi jej konsumpcja w ciągu całego roku. Pokrycie panelami fotowoltaicznymi fragmentu Sahary wielkości województwa dolnośląskiego zaspokoiłoby potrzeby energetyczne całej Europy.

Twoja instalacja fotowoltaiczna jest podłączona do sieci energetycznej, do której oddaje nadwyżkę wyprodukowanego prądu. Ze względów bezpieczeństwa, gdy jest przerwa w dostawie energii elektrycznej, inwerter (falownik) wyłącza instalację i hamuje produkcję. Gdyby tak się nie stało, a w pobliżu Twojego domu trwałyby prace serwisowe sieci, istniałoby ryzyko porażenia prądem.

90% instalacji z naszej oferty indywidualnej realizujemy w 1 dzień, więc szybko cieszysz się oszczędnościami! Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się z nami na montaż.

Montaż może być wykonany nawet do 30 dni po podpisaniu umowy. Postaramy się najszybciej załatwić za Ciebie formalności i umówić się z Tobą na instalację.

Instalacje wykonywane przez specjalistów Columbus Energy są bezpieczne oraz bardzo funkcjonalne.

Nie. Nasze projekty opracowaliśmy w światowym standardzie, z myślą o Twojej wygodzie i oszczędności czasu.

Na każdym rodzaju dachu, gruncie, wiacie czy budynku gospodarczym – w ramach umowy dobierzemy idealne rozwiązanie.

Doskonale. Przygotujemy dopasowany do Twojego dachu projekt, a nasi najlepsi, certyfikowani instalatorzy odpowiednio zamontują panele słoneczne.

Każda instalacja Columbus Energy zabezpieczona jest zgodnie z najwyższymi standardami. Dbałość o bezpieczeństwo i bezawaryjną pracę to podstawa świadczonych przez nas usług.

Producent przewiduje 25-letnią trwałość paneli słonecznych, ale są instalacje słoneczne w Europie, które działają zdecydowanie dłużej. Dodatkowo, jako jedyni w Polsce, możemy udzielić Ci 15-letniej Gwarancji Totalnej na wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem.

Pracę Twojej instalacji fotowoltaicznej ciągle monitoruje urządzenie techniczne (inwerter zwany również falownikiem). O jakichkolwiek nieprawidłowościach poinformuje Cię oraz instalatora za pomocą aplikacji internetowej.

Stosowany przez nas sprzęt jest bezawaryjny. Nasi wykwalifikowani instalatorzy zadbają, aby działał przez lata. W razie jakichkolwiek problemów technicznych służymy pomocą przez cały czas trwania gwarancji.

Gwarancja producenta na moduły fotowoltaiczne wynosi 12 lat, a na ich sprawność – uzysk energii – 25 lat. Inwerter i pozostałe elementy elektryczne posiadają 5-letnią gwarancję. Dodatkowo możemy udzielić Ci 15-letniej Gwarancji Totalnej na wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej wraz z montażem.

Wymiana licznika na dwukierunkowy jest bezpłatna i realizuje ją zakład energetyczny. W tej sprawie nieodpłatnie złożymy za Ciebie odpowiedni wniosek.

Oszczędzasz już od pierwszego dnia po instalacji paneli! Płacisz minimalne rachunki za prąd, a po spłacie abonamentu Twoja energia jest produkowana za darmo. Energia płynąca z fotowoltaiki kosztuje dużo mniej niż z zakładu energetycznego.

Dzięki 25-letniej gwarancji na produkcję energii masz pewność stabilnej pracy systemu. Panele będą produkowały energię tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

Kilowat peak – kWp to moc szczytowa, czyli maksymalna, z jaką pracują panele słoneczne. Moc kWp określa się w warunkach STC (Standard Test Conditions), czyli w warunkach testowych, przy optymalnym nasłonecznieniu – 1000 W/m2 i temperaturze modułu fotowoltaicznego na poziomie 25°C.

W Polsce są optymalne warunki nasłonecznienia, które pozwalają na wydajną produkcję energii elektrycznej z fotowoltaiki. Dlatego z 1 kWp maksymalnie można uzyskać około 1000 kWh.

Tak, wszystko jest w porządku. Inwerter (falownik) to urządzenie elektryczne, które często pracuje z dużą mocą. Odgłos buczenia dla tego typu urządzeń jest naturalny. Nie ma powodów do niepokoju. Dodatkowo inwerter (falownik) wyposażony jest w wbudowane zabezpieczenia, więc Twoja instalacja fotowoltaiczna jest w całości bezpieczna.

Tak, Twoja instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd ze słońca. Podgląd produkcji w aplikacji opiera się głównie na przesyle danych z inwertera (falownika) za pomocą sygnału internetowego. W momencie, gdy zabraknie tego sygnału, podgląd jest niedostępny. Jeśli internet ponownie zacznie działać, do aplikacji zostaną przesłane dane z inwertera (falownika) i podgląd będzie ponownie dostępny.

Dzięki wybraniu oferty Columbus Energy dbasz o środowisko i przyszłość swoich najbliższych. Przez co najmniej 25 lat funkcjonowania Twojej instalacji nie spadnie na nas blisko 180 ton CO2, oszczędzisz kilka boisk futbolowych lasu i co najmniej 5 basenów olimpijskich czystej wody pitnej.

Tak. Potrzebujemy tylko przyłącza do sieci energetycznej, aby zainstalować instalację słoneczną.

Wystarczy, że korzystasz z energii elektrycznej. Resztą zajmie się Columbus Energy.

Bez problemu. Doświadczenie i wiedza naszych instalatorów pozwala na bezpieczny montaż na każdym budynku.

Wystarczą same promienie słoneczne, bo nasze urządzenia nie wymagają dostarczania dodatkowej energii.

ZAINTERESOWANY/-A PRĄDEM ZE SŁOŃCA?


Odpowiemy tak szybko, jak to możliwe!

Instalacja fotowoltaiczna dla:


Zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję regulamin.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.