Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
1 minut 28 sekund

„Świętna Promocja” z Columbus: + 2 panele w wyjątkowej cenie

„Świętna Promocja” z Columbus: + 2 panele w wyjątkowej cenie Columbus Energy Sylwia Lewkowicz Artykuły o fotowoltaice, Blog
Ocena 5
5 (1)
5
1
5

Święta to czas magii, radości i niespodzianek. W tym wyjątkowym okresie chcemy podzielić się z Tobą nie tylko atmosferą świąt, ale również „Świętną Promocją”. Nasza oferta to doskonała okazja, aby nadać swoim Świętom nowy wymiar, łącząc je z inwestycją w przyszłość. Wszystko po to by wszystkie święta, przez kolejne 30 lat, były spokojne i beztroskie, bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

+2 panele od św. Mikołaja

Teraz przy zakupie 3 kWp fotowoltaiki (i większej, do 9,97 kWp) w ofercie PRO, otrzymasz dodatkowe panele Jinko 435 Wp Full Black lub Jinko 475 Wp za jedyne 2199 zł brutto. To prawie 1 kWp dodatkowej energii dla Twojego domu, dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie. 

„Świętna Promocja” to szansa, aby zwiększyć potencjał swojej instalacji przy minimalnych kosztach. Zwiększając moc instalacji, zwiększasz również ilość wyprodukowanej energii słonecznej, co przekłada się na niższe rachunki za prąd.

 Nasza promocja trwa tylko do 24 grudnia.  Pełen regulamin znajdziesz poniżej:

Mnożymy korzyści

„Świętna Promocja” to nie tylko dodatkowe panele fotowoltaiczne. Klienci finansujący zakup kredytem mogą skorzystać z odroczenia płatności pierwszej raty o 3 miesiące. Oznacza to, że możesz cieszyć się z nowej instalacji już teraz, a zacząć ją spłacać, gdy nadejdzie wiosna. Dodatkowo, „Świętna Promocja” łączy się z rabatami na zakup dodatkowych elementów instalacji fotowoltaicznej. Mnożymy korzyści, żebyś Ty mógł mnożyć zyski!

Chcesz już teraz zatroszczyć się o swój domowy budżet w nowym roku? Nie zwlekaj i już dziś umów się na spotkanie na którym dowiesz się, ile możesz zaoszczędzić dzięki naszym rozwiązaniom.

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus