Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
3 minut 4 sekund

Webinar: Jak pozbyć się węgla? – ekogroszek, pellet, pompa ciepła czy gaz, co wybrać?

Smog powraca i atakuje, a wraz z nim powraca także dyskusja o tzw. kopciuchach. W Polsce nadal prawie 70% domów jest ogrzewanych paliwami stałymi. Duża część kotłów nie spełnia norm emisji, dlatego też coraz większy nacisk kładzie się na wymianę starych źródeł ciepła na proekologiczne rozwiązania. Na co wymienić stary kocioł węglowy? Gaz czy pompa ciepła – które rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne? Zapraszamy na bezpłatny webinar podczas którego dowiesz się jak ogrzewać tanio i ekologicznie.

Zakaz palenia węglem


Całkowity zakaz palenia węglem i drewnem objął już Kraków. Kolejne gminy w których zacznie obowiązywać zakaz stosowania pieców węglowych to m.in. Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Czarny Dunajec, Skawina, Niepołomice, Krzeszowice i Oświęcim. Oprócz tego poszczególne województwa wprowadzają w życie zapisy uchwał antysmogowych, według których, należy wymienić piece pozaklasowe, tzw. kopciuchy. Zgodnie z zapisami uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2022 r. na terenie województwa śląskiego i podkarpackiego nie będzie można używać kotłów na paliwa stałe starszych niż 10 lat (rok produkcji 2006 i starsze). Zniknąć muszą przede wszystkim piece bez tabliczki znamionowej. Do zakazów sukcesywnie dołączają kolejne województwa i gminy. Jeżeli stary kocioł nie zostanie wymieniony, właściciel będzie musiał się liczyć z dotkliwą karą, nawet do 5 tys. złotych!

Czy jest sposób na tanie ogrzewanie?


Wiele osób stoi obecnie przed koniecznością wyboru nowego urządzenia grzewczego. Dylematy jakie się pojawiają, to najczęściej te związane z kosztami eksploatacji, ale także z wymogami prawnymi. Już 23 listopada 2021 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie– “Jak pozbyć się węgla? – ekogroszek, pellet, pompa ciepła czy gaz, co wybrać?”
Podczas naszego webinaru odpowiemy na najczęściej zadawane przez Was pytania:

  • Czy jest sposób na to by ogrzewać tanio a zarazem ekologicznie?
  • Kiedy pompa ciepła nie jest dla Ciebie?
  • Jakie są wady i zalety tych rozwiązań?
  • Jakie są koszty ogrzewania pompą ciepła, a jakie węglem czy gazem?
  • Co jest istotne przy wyborze pompy ciepła?

Opowiemy także o możliwościach uzyskania dotacji i kwotach jakie przysługują na poszczególne urządzenia grzewcze.

Kto poprowadzi spotkanie?

Joanna Gil – o branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy w wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Michał Kopyść – ekspert w zakresie energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. W Columbus wyszkolił dziesiątki doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

Dla kogo jest webinar?


Spotkanie skierowane jest głównie dla właścicieli domów, którzy są zainteresowani oszczędnymi i ekologicznymi sposobami ogrzewania. Na spotkanie zapraszamy zarówno tych którzy stoją przed wyborem urządzenia grzewczego dla nowego domu, jak i tych którzy chcą lub muszą wymienić stare, nieefektywne źródło ciepła.

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?


Nasz webinar online jest bezpłatny. Wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracji, a otrzymasz od nas link z dostępem do spotkania.


Obejrzyj nasze webinary

Jeśli interesują Cię odnawialne źródła energii, zapraszamy na kolejne wydarzenia. Tymczasem, obejrzyj video z poprzednich spotkań. Wybierz tematykę, która Cię interesuje, a my wyślemy Ci w wiadomości mailowej nagrania z webinarów, w czasie których nasi eksperci poruszyli istotne dla Ciebie zagadnienia.

Aby zyskać dostęp kliknij:

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus