Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
2 minut 55 sekund

Webinar – Mój Prąd vs Czyste Powietrze. Sprawdź, z jakiej dotacji lepiej skorzystać.

Jak otrzymać dotację na fotowoltaikę i inne, nowoczesne rozwiązania dla domu przyszłości? Który program dotacyjny wybrać – “Mój Prąd” czy “Czyste Powietrze”? O co chodzi z prefinansowaniem i kto może skorzystać z tej opcji? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, dołącz do naszego webinaru, podczas którego dowiesz się na jakie ulgi i dotacje na fotowoltaikę możesz liczyć w 2023 roku. Eksperci Columbus na żywo odpowiedzą na pytania dotyczące dofinansowań. A jakie pytanie Ciebie nurtuje? 

Na jakie dotacje i ulgi możesz liczyć?

W naszym spotkaniu online, które odbędzie się już 29 czerwca 2023 r., o godzinie 18:00,  szczegółowo omówimy różne programy wsparcia, w tym dwa najpopularniejsze: „Mój Prąd” i „Czyste Powietrze„. Porównamy warunki dotacji i przedstawimy, który z tych programów może być bardziej opłacalny w zależności od określonych czynników. Przyjrzymy się również różnym przypadkom i określimy, dla kogo i w jakiej sytuacji konkretny program może być korzystny. 

Omówimy także warunki uzyskania dotacji, takie jak maksymalna moc instalacji, a także warunki formalne, takie jak procedura składania wniosków. 

Wyjaśnimy, jakie są możliwości otrzymania dotacji jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji. Przeanalizujemy warunki i procedury, które należy spełnić, aby skorzystać z tej formy wsparcia finansowego.

Bądź z nami już 29 czerwca w czwartek o godzinie 18:00 i dowiedz się więcej dotacjach w 2023 roku.

Podczas webinaru odpowiemy na pytania:

  • Z jakich dotacji do fotowoltaiki i pompy ciepła możesz skorzystać w 2023 r.?  
  • Dotacja przed inwestycją – kto może z niej skorzystać?
  • Jak dopasować program dofinansowań pod swoje potrzeby?
  • Mój Prąd czy Czyste Powietrze – co wybrać? CASE STUDY – przykładowe wyliczenia, zestawy produktów.
  • Jak w prosty sposób zwiększyć kwotę swojej dotacji i zyskać nowoczesne rozwiązania dla domu?
  • Czy to się opłaca – ile zwrotu z inwestycji zyskasz już w 1 roku?

Co więcej, nasi specjaliści podczas sesji Q&A odpowiedzą na pytania uczestników.

Naszym celem jest pomóc Ci zrozumieć, który z tych programów może być bardziej opłacalny w Twoim przypadku, dostarczyć informacji, jakie korzyści możesz uzyskać i odpowiedzieć na wszelkie pytania, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję. 

BONUS?

Dla uczestników spotkania czeka wyjątkowo atrakcyjny BONUS. Chcesz wiedzieć jaki? Bądź z nami do końca webinaru, a wszystkiego się dowiesz. Zapewniamy, że warto ?

Dla kogo jest spotkanie?

Ten webinar jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych fotowoltaiką, pompą ciepła i innymi rozwiązaniami dla samowystarczalnego domu, którzy zastanawiają się nad tym w jaki sposób sfinansować swoją inwestycję. Nawet jeśli otrzymałeś już wsparcie na fotowoltaikę z programu “Mój Prąd”, możesz ponownie skorzystać z dotacji. Jak? Weź udział w spotkaniu i dowiedz się więcej. 

Jak wziąć udział w webinarze?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zapisać poprzez specjalnie przygotowany formularz. Nasze webinary są bezpłatne i dostępne dla każdego. By uczestniczyć w spotkaniu wystarczy, urządzenie z dostępem do internetu i głośnikiem.

Jesteś zainteresowany darmowym prądem ze słońca? A może myślisz o wymianie starego źródła ogrzewania? Dołącz do spotkania i dowiedz się dlaczego fotowoltaika i pompa ciepła to udany duet i na jaką kwotę dofinansowania możesz liczyć.

Oceń ten artykuł

powiązane artykuły
czytaj bloga
zapytaj o ofertę
Columbus