Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
2 minut 19 sekund

Webinar – Pompa ciepła nawet 50% taniej. Przegląd dotacji w 2022 roku

Ceny węgla, gazu czy drewna w ostatnich miesiącach poszły drastycznie w górę. Co więcej, na rynku jest problem z dostępnością tych surowców. Nic dziwnego, że coraz więcej właścicieli domów myśli o uniezależnieniu się od tradycyjnych paliw, na rzecz odnawialnych źródeł energii, które są ogólnodostępne i darmowe. Pompy ciepła są dziś jednym z najtańszych źródeł ogrzewania. Wybierają je zarówno właściciele starszych domów jak i tych nowo budowanych. Jak obniżyć cenę pompy ciepła? Na ile wsparcia można liczyć decydując się na wymianę starego kotła, a na ile wybierając pompę do nowego domu?

Kiedy odbędzie się spotkanie?

Już 31 maja 2022 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie – “Pompa ciepła nawet 50% taniej. Przegląd dotacji w 2022 roku.”

Podczas spotkania opowiemy jak ogrzewać dom tanio, komfortowo i ekologicznie. Przedstawimy także jakie dotacje do nowoczesnych rozwiązań dla domu na jakie można liczyć w 2022 r. Opowiemy między innymi o tym kto może otrzymać wsparcie i jaką kwotę dofinansowania można uzyskać inwestując w np. pompę ciepła.

W trakcie spotkania dowiesz się:

  • Jak otrzymać dofinansowanie do pompy ciepła?
  • Jakie dotacje i ulgi można uzyskać w 2022 roku?
  • Kto może otrzymać wsparcie?
  • Na jaką maksymalną kwotę dotacji możesz liczyć modernizując swój dom?
  • Co wiadomo o nowej edycji programu „Mój Prąd 4.0”?

Kto poprowadzi spotkanie?

Gośćmi prowadzącego, Bartosza Oleszko-Pyki będzie Anna Skoczeń – Trener Sprzedaży.

Anna Skoczeń – trener sprzedaży Columbus –  ekspertka w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, z dużym doświadczeniem w sprzedaży. Od kilku lat pracuje w roli trenera i uczy handlowców oraz managerów jak sprzedawać produkty z zakresu nowoczesnych technologii oraz łączyć rozwój zawodowy z pozytywną motywacją.

Bartosz Oleszko-Pyka – dziennikarz – publikuje artykuły w tematyce nowoczesnej energetyki, zmian klimatu i polityki międzynarodowej. Autor m.in. w „Polska Times”, „Pulsie Azji”, „Gazecie Krakowskiej”, Chiny 24, Onecie, „Nowej Konfederacji” oraz w audycjach „Zielony Podcast” i Radio 1.7.

Dla kogo jest spotkanie?

Wydarzenie skierowane jest zarówno dla właścicieli domów którzy planują wymianę źródła ciepła jak i tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem urządzenia grzewczego do nowego domu. Podczas spotkania zostaną omówione programy dotacji do m.in. pomp ciepła, fotowoltaiki czy magazynu energii. 

Jaki jest koszt uczestniczenia w spotkaniu?

Spotkanie dostępne jest ZA DARMO.

Jesteś zainteresowany pompą ciepła? A może ciekawią Cię dotacje do innych nowoczesnych urządzeń dla domu? Dołącz do naszego webinaru. Wypełnij formularz zapisu i bądź z nami już 31 maja o godzinie 18:00.

Oceń ten artykuł

zapytaj o ofertę
Columbus