Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Zrób sobie wakacje od rachunków


“Wakacje od rachunków” od Columbus Energy to nic innego jak odłożenie spłaty kredytu o kilka miesięcy dla nowych klientów. Skorzystaj z odroczenia płatności, kup instalację fotowoltaiczną z dogodnym finansowaniem, a pierwszą ratę zapłacisz nawet za 4 miesiące! 

Jak to działa w praktyce?

Od czasu sfinalizowania umowy, w ciągu 10 dni Twoja instalacja zostanie zamontowana, po tym czasie dokonamy zgłoszenia mikroinstalacji. Po zakończeniu montażu należy dokonać zgłoszenia instalacji do zakładu energetycznego. Wystarczy jednak, że złożysz pełnomocnictwo do Columbus Energy, a całą papierkową robotę wykonamy za Ciebie.  Operator ma następnie 30 dni na wymianę licznika na dwukierunkowy. Od momentu wymiany, instalacja produkuje już darmowy prąd z którego możesz korzystać, a Twoje faktury za prąd maleją. Za zaoszczędzone na rachunkach pieniądze możesz zacząć spłacać instalację fotowoltaiczną. Możesz wybrać odroczenie spłaty od 2 do 4 miesięcy. W tym czasie możesz ubiegać się już o dofinansowanie z programu “Mój Prąd” w wysokości 5000 zł, które wystarczy na pokrycie kilku kolejnych rat. 

Dzięki temu rozwiązaniu: 

Myślałeś o instalacji fotowoltaicznej, ale w związku z obecną sytuacją, zdecydowałeś się przesunąć plany, a może pokrzyżowały Ci je niespodziewane wydatki? Nie odkładaj swoich planów na później i zacznij oszczędzać już teraz!

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.