Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
1 minut 27 sekund

Zrób sobie wakacje od rachunków

wakacje od rachunków

“Wakacje od rachunków” od Columbus to nic innego jak odłożenie spłaty kredytu o kilka miesięcy dla nowych klientów. Skorzystaj z odroczenia płatności, kup instalację fotowoltaiczną z dogodnym finansowaniem, a pierwszą ratę zapłacisz nawet za 3 miesiące! 

Jak to działa w praktyce?

Gdy tylko zdecydujesz się na inwestycje, pomożemy Ci we wszelkich formalnościach z jej finansowaniem. Zajmiemy się kontaktem z bankiem i przedstawimy dostępne możliwości. Jeśli zaakceptujesz zaproponowane warunki, dopełnimy formalności i gdy tylko kredyt zostanie uruchomiony przystąpimy do montażu.

Po zakończeniu montażu zgłosimy Twoją instalację do zakładu energetycznego. Operator ma następnie 30 dni na wymianę licznika na dwukierunkowy. Po wymianie, możesz korzystać już z darmowej energii elektrycznej. Od momentu uruchomienia fotowoltaki, Twoje faktury za prąd maleją, a Ty za zaoszczędzone na rachunkach pieniądze możesz zacząć spłacać swoją instalację. Co istotne, możesz odroczyć swoją spłatę o 3 miesiące i zacząć spłacać kredyt dopiero po wakacjach.

Dzięki temu rozwiązaniu: 

  • nie musisz angażować własnego kapitału i korzystać z odłożonych środków,
  • możesz odroczyć spłatę kredytu o 3 miesiące,
  • zyskujesz tanie finansowanie z niskim RRSO,
  • spłacasz swoją inwestycję rachunkami za prąd,
  • masz możliwość zgromadzenia nadwyżek energii w najbardziej produktywnych miesiącach i co najważniejsze – OSZCZĘDZASZ szybciej niż planowałeś. 

Myślałeś o instalacji fotowoltaicznej, ale w związku z obecną sytuacją, zdecydowałeś się przesunąć plany, a może pokrzyżowały je niespodziewane wydatki? Nie odkładaj swoich planów na później i zacznij oszczędzać już teraz!

Oceń ten artykuł

powiązane artykuły
czytaj bloga
zapytaj o ofertę
Columbus