Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Fotowoltaika praca Kraków, Warszawa, Gdańsk i cała Polska

19 lutego 2019

Fotowoltaika jest najbardziej rozwijającym się sektorem branży OZE.  Świadczą o tym: liczby montowanych paneli fotowoltaicznych, moc wszystkich instalacji fotowoltaicznych oraz zmieniające się technologie. Rozwój ten wpływa także na powstawanie nowych działów i stanowisk pracy. Jak wiadomo, praca w rozwijającym się segmencie przynosi wiele korzyści. Nie dziwi więc coraz większy wysyp ofert pracy w tym sektorze.

Dobre warunki pracy i ciekawa ścieżka rozwoju

Głównym motorem napędowym w sektorze fotowoltaicznym są klienci, którzy coraz częściej decydują się na fotowoltaikę. Do grudnia 2018 roku Columbus Energy zamontował na dachach polskich domów ponad 60 000 paneli słonecznych, a instalacje te generują 15 MWp energii elektrycznej.

Ogromna liczba montaży przekłada się na doświadczenie pracowników, nowe stanowiska pracy i ścieżki kariery. Columbus Energy jest stabilną, transparentną spółką notowaną na giełdzie, zatrudnia ponad 250 pracowników i stale poszerza swoje struktury. Zobacz aktualne oferty pracy na stanowiska na które poszukujemy obecnie pracowników.

Fotowoltaika praca Kraków, Warszawa, Gdańsk i cała Polska

Poszukiwani są pracownicy biurowi i do pracy w terenie o różnych kompetencjach. Kandydaci do wszystkich działów powinni cechować się “dobrą energią” i otwartym podejściem do wyzwań. Hasło “dajemy dobrą energię”, to nie tylko slogan. To zasada, którą w Columbus Energy kierujemy się na co dzień! Kandydaci mają szansę dołączyć do zgranych, ambitnych zespołów, które cechuje #dobraenergia.

Columbus Energy należy do koalicji Przyjazna Rekrutacja. Oznacza to m.in. że sprawnie komunikujemy się z kandydatami, każdorazowo udzielamy informacji zwrotnej, dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych i odnosimy się z szacunkiem do każdej osoby biorącej udział w procesie rekrutacji.

Zastanawiasz się, jak wygląda rekrutacja? Prześledzić krok po kroku cały proces na naszej stronie, na której prezentujemy także krótki poradnik, z którego dowiesz się  jak przygotować się do rozmowy.

Dobrze płatna praca – fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresowaniem

Columbus Energy ma szeroki wachlarz stanowisk i transparentne ścieżki karier. Oprócz awansu wertykalnego, możliwa jest również migracja na poziomie horyzontalnym, czyli przechodzenia do innych działów. Gratyfikacją w pracy są nie tylko zmiany stanowisk, ale także zmiany warunków m.in. finansowych.

Pracownicy otrzymują niezbędny sprzęt, materiały oraz wsparcie szkoleniowe. Columbus Energy stawia na poszerzanie wiedzy i umiejętności miękkich, także na szkoleniach zewnętrznych. W roku 2018 pracownicy przeszli kurs o nazwie “Współpraca i komunikacja w zespole w obliczu wprowadzania zmian oraz jej wpływ na sprzedaż i obsługę Klientów”.

Na terenie całej Polski poszukiwani są m.in. instalatorzy i doradcy energetyczni. Z kolei w biurze można znaleźć pracę np. w działach komunikacji z klientami.

Instalatorzy z uprawnieniami elektrycznymi mogą liczyć na stałą liczbę zleceń, blisko miejsca swojego zamieszkania. Firma Columbus Energy oferuje montażystom wsparcie logistyczne, szkoleniowe i wdrożeniowe.

Doradcy energetyczni Columbus Energy odbywają setki spotkań dziennie w całej Polsce. Ich zaangażowanie i praca wspierana jest przez Dział Wsparcia Sprzedaży.

Oceń ten artykuł.
Proszę czekać... Energia ze słońca przelicza głosy.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.