Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Jesteś na:

Fotowoltaika – Piotrków Trybunalski wkrótce z jeszcze większą liczbą instalacji?


W dniach 24-25 sierpnia w Piotrkowie Trybunalskim już po raz dwudziesty ósmy odbyła się Rol-Szansa. Wydarzenie ma na celu promowanie unowocześnienia rolnictwa i obszarów wiejskich. Nie mogło zabraknąć Columbus Energy – nowe technologie to nasza specjalność. 

Podczas targów zaprezentowano nowoczesne maszyny rolnicze usprawniające pracę w gospodarstwie. Jako Lider Rynku przedstawiliśmy rozwiązanie przynoszące korzyści dla gospodarstw domowych, przedsiębiorców i rolników. Fotowoltaika to jedna z najbardziej rozwijających się technologii, która pozwala oszczędzać na prądzie. 

Zarówno mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i okolicznych wsi decydują się na instalacje fotowoltaiczne nie tylko ze względu na czynniki ekonomiczne. Wiedzą, że to dobra decyzja z punktu widzenia środowiska. Fotowoltaika produkuje czystą energię, ogranicza się w ten sposób produkcję dwutlenku węgla. 

Columbus Energy na wydarzeniu Rol-szansa – Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski chce czystego powietrza i zamierza inwestować w darmową energię ze słońca. Podczas wydarzenia Rol-szansa odbyły się setki  merytorycznych rozmów na temat działania całej instalacji, możliwości finansowania oraz ulg i dotacji. Columbus Energy jako Lider Rynku zaprezentował mieszkańcom ofertę kompleksowej usługi i najnowszą technologię. 

Teraz w ramach ogólnopolskiego programu “Mój prąd”,  mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i okolic mogą zyskać nawet 5 000 zł dotacji na instalacje fotowoltaiczne. Ile instalacji spośród planowanych 200 000 będzie zamontowanych właśnie w województwie łódzkim? Już niedługo się przekonamy. 

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.