Kariera Blog Relacje inwestorskie
PL

Jesteś na:

NOWOŚĆ! Zwiększona moc od Columbus Energy – 350 Wp w technologii MWT


Columbus Energy nie zwalnia tempa! W trosce o jak najwyższą jakość swoich produktów, wprowadzamy do oferty panele fotowoltaiczne o jeszcze większej mocy, w sprawdzonej technologii ogniw kontaktowych – Sunport MWT Half-Cut PERC 350 Wp Full Black!

Technologia od Sunport to maksymalne wykorzystanie promieniowania słonecznego. Dzięki metodzie busbar free, powierzchnia absorpcyjna ogniwa nie jest zacieniona przez szynowody i zwiększa się jego efektywność. 

Co więcej, producent na zlecenie Columbus Energy stworzył wydajny produkt o jeszcze większej mocy niż dotychczas, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów. To wszystko, za sprawą 63 ogniw podzielonych na połówki half cut. Zastosowanie nieparzystej liczby nie byłoby możliwe w przypadku tradycyjnych modułów z busbarami.

Największe zalety tych modułów od Sunport to:

Standardowy moduł z bus barami zawiera do 12 g ołowiu. Moduł w technologii MWT lead free pozbawiony jest bus barów, a przy tym, szkodliwego metalu ciężkiego. Dzięki temu rozwiązaniu, moduły od Sunport są bezpieczne dla środowiska, a ich wpływ na otoczenie jest całkowicie zminimalizowany. Bezołowiowe panele to ekologiczny wybór dla Ciebie i Twojego domu.

Nie masz jeszcze fotowoltaiki? Zamów spotkanie z doradcą energetycznym

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego darmowego newslettera i bądź na bieżąco z nowościami.