Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz

Dynamiczne bilansowanie z gwarancją 1:1 – dowiedz się, jak to działa!

Zobacz
2 minut 52 sekund

Powróć do przeszłości z darmową energią ze słońca!

Lata 90-te choć już dawno minęły, wciąż budzą w nas wspomnienia. To był czas wielkich przemian – czas niezwykle ciekawy, ale też wywołujący skrajne emocje. Jedni je kochają inni wręcz przeciwnie, jednak większość z nas chciałaby choć na chwilę do nich wrócić. Co takiego w nich było, że czasem myślimy o powrocie do przeszłości?

Czy to tylko sentyment?

Wciąż mamy sentyment do tamtej dekady. Tęsknimy za latami 90-tymi, wspominamy je z uśmiechem, mimo że wcale nie były takie kolorowe. Chodziliśmy w białych skarpetkach do mokasynów, z zachwytem oglądaliśmy zachodnie produkcje na kasetach VHS, zakupy robiliśmy na bazarach i… o wiele mniej płaciliśmy za wszystko. W latach 90. wystarczyło mieć 50 gr w kieszeni, aby pójść do sklepu i wyjść z gumami kulkami, ciepłym lodem czy oranżadą w proszku. Za 1,50 zł mieliśmy masło, a chleb kosztował poniżej złotówki! Ale to nie wszystko, w tym czasie, nie martwiliśmy się także rachunkami za prąd.

Co z tym prądem?

Ceny energii elektrycznej w latach 90-tych były bardzo niskie. Z jednej strony było to korzystne dla budżetu gospodarstw domowych, a z drugiej było przyczyną dużego marnotrawstwa dochodzącego nawet do 60-70% całkowitego zużycia. Coroczny wzrost cen energii, ale także wzrost zużycia sprawił, że z biegiem lat coraz mocniej zaczęliśmy odczuwać opłaty za prąd. Mimo nowoczesnych, energooszczędnych urządzeń i zdecydowanie bardziej racjonalnego korzystania z prądu niż we wcześniejszych latach, dla wielu gospodarstw domowych energia elektryczna stała się mocnym obciążeniem portfela. Z każdym kolejnym rokiem, ceny energii rosną. Obecnie, opłaty za to medium pochłaniają już znaczny procent dochodów statystycznej, polskiej rodziny. W tym roku, zgodnie z informacjami Urzędu Regulacji Energetyki, przeciętne gospodarstwo domowe zapłaci rachunek wyższy o 24% w stosunku do 2021 r.

Powróć do przeszłości

Czy możliwe jest by płacić rachunki w wysokości takiej jak w latach 90-tych, ale zarabiać tyle ile obecnie? Niskie opłaty za prąd to nie film science-fiction. Fotowoltaika może obniżyć Twoje rachunki za prąd nawet o 90%. Prawidłowo dobrana instalacja pokryje zapotrzebowanie Twojego domu na prąd przez cały rok, a Ty nie będziesz musiał martwić się kolejnymi podwyżkami. 

Z fotowoltaiką od Columbus zyskasz:

  • najwyższej jakości, monokrystaliczne panele fotowoltaiczne,
  • 15-letnią Gwarancję 360 – na wszystkie komponenty instalacji, w tym montaż i serwis,
  • pakiet bezpieczeństwa Columbus Safe,
  • kompleksową obsługę – od doboru instalacji po opiekę posprzedażową,
  • korzystne finansowanie z niskim RRSO i stałą ratą,
  • montaż nawet do 10 dni od sfinalizowania płatności.

Postaw na długofalowe oszczędności, z systemem którego żywotność wynosi ponad 30 lat. By skorzystać z oferty nie potrzebujesz wehikułu czasu DeLorean. Darmowy prąd dostępny jest tu i teraz 🙂 Sprawdź naszą propozycję i zafunduj sobie powrót do niskich rachunków! 

Na koniec ciekawostka. Pamiętacie jeszcze Telegazetę czyli „Internet lat 90.”? Był i jest nadal niemal w każdym domu. Z Telegazety wciąż korzysta blisko 3 mln Polaków. Według badań przeprowadzonych przez Kantar w 2019 roku było to 2,7 mln Polaków. 85% z nich deklaruje, że korzysta z niej przynajmniej raz w tygodniu. My też postanowiliśmy wykorzystać to medium 🙂

Źródło: screen Telegazeta

Oceń ten artykuł

powiązane artykuły
czytaj bloga
zapytaj o ofertę
Columbus