Webinar - Fakty i mity na temat ryzyka pożarowego fotowoltaiki

19/08/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

3 minuty czytania

webinar bezpieczeństwo pożarowe fotowoltaiki

Pożary fotowoltaiki stanowią zaledwie promil wszystkich pożarów w Polsce i innych krajach Europy. Mimo, że niebezpieczne incydenty zdarzają się niezwykle rzadko, ostatnio temat pożarów instalacji stał się głośny. Jakie są fakty i mity na temat bezpieczeństwa fotowoltaiki? Co zrobić by zainwestować we własną elektrownie słoneczną i nie żałować? Dołącz do naszego webinaru i dowiedz się więcej na temat ryzyka pożarowego fotowoltaiki.

Kiedy odbędzie się webinar?

Już 14 września 2021 r., o godz. 18:00 zapraszamy na bezpłatny webinar – “Fakty i mity na temat ryzyka pożarowego fotowoltaiki. Jak bezpiecznie zainwestować w instalację?” 

Podczas spotkania opowiemy się na co zwrócić uwagę wybierając firmę fotowoltaiczną, co w ofercie jest zaletą, a co powinno Cię zaniepokoić. Przedstawimy najskuteczniejsze zabezpieczenia systemu, a także te mniej skuteczne…

Podczas webinaru dowiesz się także:

  • Czy instalacje fotowoltaiczne są bezpieczne?
  • Jaka jest skala pożarów instalacji i jakie są przyczyny?
  • Jakie są wymogi prawne odnośnie PPOŻ?
  • Jakie są dostępne systemy zabezpieczeń PV?
  • Na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy?

Kto poprowadzi webinar?

Joanna Gil

Brand Manager Columbus

o branży odnawialnych źródeł energii wie wszystko. Jej rolą jest współtworzenie strategii oraz komunikacji marki Columbus. Stale obserwuje nowe trendy na rynku i uczestniczy we wprowadzaniu nowych rozwiązań, produktów i usług.

Łukasz Ozorowski

Wicedyrektor realizacji Columbus

od początku swojej kariery zawodowej związany z nowoczesną energetyką. Dzięki doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy którą stale poszerza, jest ekspertem w zakresie energetyki odnawialnej i nowoczesnych rozwiązań dla domu.

Dla kogo jest webinar?

Webinar o bezpieczeństwie pożarowym fotowoltaiki skierowany jest głównie dla zainteresowanych inwestycją w fotowoltaikę, ale także dla obecnych posiadaczy systemu PV i każdego zainteresowanego tematem. Gorąco zapraszamy również specjalistów od bezpieczeństwa pożarowego, którzy chcą poznać skuteczne rozwiązania, a także uzupełnić swoją wiedzę w tym temacie.

Jaki jest koszt uczestniczenia w webinarze?

Webinar dostępny jest ZA DARMO.

Bonus dla uczestników

Każdy z uczestników spotkania otrzyma nasz ebook o bezpieczeństwie pożarowym fotowoltaiki. Bądź z nami już 14 września 2021 r. o godzinie 18:00.

Jak się przygotować do webinaru?

Przed spotkaniem zastanów się nad pytaniami, które chciałbyś zadać naszym ekspertom. Na czas webinaru, zadbaj o stabilne połączenie z internetem, oraz głośniki lub słuchawki by nas dobrze słyszeć.

Aby wziąć udział w webinarze, zarejestruj się klikając w link poniżej.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty

Czym jesteś zainteresowany?

Zaznacz przynajmniej jedną opcję

Podaj swoje dane:

Czytaj więcej

Czytaj więcej