Webinar - Fotowoltaika 2021 - jak dziś otrzymać 5000 zł

28/01/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

webinar fotowoltaika

Czy istnieje alternatywa dla programu dotacji „Mój Prąd”? Jak dziś otrzymać 5000 zł na fotowoltaikę i inne, nowoczesne rozwiązania dla domu przyszłości? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi, dołącz do naszego webinaru w formule Q&A, podczas którego dowiesz się na jakie ulgi i dotacje na fotowoltaikę możesz liczyć w 2021 roku. Specjalistki z Columbus na żywo odpowiedzą na pytania dotyczące instalacji fotowoltaicznej i dofinansowań. A jakie pytanie Ciebie nurtuje? 

Wzrost mocy w fotowoltaice

Zgodnie z danymi przedstawionymi przez Instytut Energetyki Odnawialnej, na zakończenie 2020 roku moc zainstalowana w polskiej fotowoltaice wyniosła ponad 3,5 GW. W porównaniu do roku 2019 jest to wzrost o ponad 150%. Miniony rok był najlepszym w historii fotowoltaiki prosumenckiej, zamontowane mikroinstalacje stanowią już prawie 80% całego rynku fotowoltaicznego. Do tego trendu przyczynił się m.in. zakończony już, rządowy program “Mój Prąd”, w ramach którego wnioskodawcy mogli otrzymać 5 tys. zł dotacji na instalację fotowoltaiczną. Czy rok 2021 będzie równie owocny? Na jakie premie mogą liczyć przyszli prosumenci?

Kto poprowadzi webinar?

Webinar, zaplanowany na 2 lutego br. o godzinie 18:00 – “Fotowoltaika 2021 – jak dziś otrzymać 5000 zł?” poprowadzą ekspertki Columbus w dziedzinie fotowoltaiki – Arleta Czekaj-Kwiecień i Magda Meus. Podczas sesji uczestnicy poznają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat dotacji, będą również mieć okazję by zadać pytanie naszym specjalistkom na żywo. Co więcej, każdy z uczestników ma szansę otrzymać wyjątkowy BONUS.

Arleta Czekaj-Kwiecień

Dyrektor Sprzedaży Columbus

Sprawnie zarządza działem sprzedaży, nie boi się wyzwań. Ciągłe dąży do doskonalenia umiejętności i wiedzy swojego zespołu, którego zadaniem jest profesjonalne doradztwo. Odnawialne źródła energii nie mają przed nią tajemnic .

Magda Meus

Magda Meus

Dyrektor ds. Relacji z Klientem

W Columbus od ponad 3 lat. Na co dzień przekazuje swoją wiedzę zespołowi, który odpowiada za kontakt z klientem. Skutecznie koordynuje i szkoli swój dział, którego rolą jest wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży.

Jak wziąć udział w webinarze?

Nasze webinary są dostępne dla każdego i całkowicie bezpłatne. Aby wziąć udział w spotkaniu, potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do internetu i głośnikiem. Wypełnij formularz uczestnictwa, a na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz link do spotkania.

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !