Webinar - Jak obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%?

15/02/2021

Autor: Sylwia Lewkowicz

2 minuty czytania

Jak obniżyć rachunki za prąd? Czy możliwe jest by wykorzystywać w 100%
wyprodukowany przez fotowoltaikę prąd? Zapraszamy na bezpłatny webinar o fotowoltaice dla domu, w którym nasz ekspert opowie o opłacalności inwestycji i o tym ile można zaoszczędzić dzięki darmowej energii ze słońca.

O czym opowiemy?

Webinar, zaplanowany na 16 lutego br. o godzinie 18:00 – “Jak obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%?” poprowadzi ekspert Columbus w dziedzinie fotowoltaiki – Michał Kopyść. Podczas sesji uczestnicy dowiedzą się czy możliwe jest bilansowanie 1:1, a także poznają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat fotowoltaiki. Na spotkaniu omówione zostaną prognozy dot. cen prądu, a także opłata mocowa. Widzowie będą również mieć okazję by zadać pytanie naszemu specjaliście na żywo. Co więcej, każdy z uczestników ma szansę otrzymać wyjątkowy BONUS.

Michał Kopyść

 Ekspert w zakresie energetyki odnawialnej z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie oraz sprzedaży. W Columbus wyszkolił dziesiątki doradców, którzy na co dzień, szerzą wiedzę na temat ekologicznych źródeł pozyskiwania energii.

Podczas webinaru będziesz mieć możliwość zadać na żywo pytanie na interesujący Cię temat. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy atrakcyjny bonus.

Jak wziąć udział w webinarze?

Aby wziąć udział w webinarze, należy się zarejestrować. Nasze webinary są bezpłatne i dostępne dla każdego. By uczestniczyć w spotkaniu wystarczy, urządzenie z dostępem do internetu i głośnikiem. Zapisz się już teraz, ilość miejsc ograniczona!

udostępnij artykuł dalej .

Poznaj szczegóły oferty:
fotowoltaika, pompy ciepła

zostaw kontakt do siebie


    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej

    czytaj więcej
    !